Na wrocławskich Maślicach powstaje nowe osiedle

Na wrocławskich Maślicach powstaje nowe osiedle

Wrocław
REKLAMA

We Wrocławiu buduje się coraz więcej i co raz częściej słyszymy o nowych inwestycjach. To jest fakt, któremu nie zaprzeczy żaden mieszkaniec stolicy dolnego Śląska. Dzięki temu, każdy potencjalny nabywca może przebierać w ofertach i każdy szczegół dobierać do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Obecnie bardzo popularną lokalizacją inwestycji mieszkaniowych jest zachodni Wrocław. To właśnie tutaj deweloperzy najczęściej decydują się na budowę swoich osiedli. Szczególną popularnością cieszą się Stabłowice oraz sąsiadujące Maślice, gdzie swoją nową inwestycję rozpoczął Budus-Developer. Jego nowa inwestycja nosi nazwę Śliwowa NOVA. Osiedle to jest o tyle ciekawe, że łączy ze sobą dwie różne cechy. Z jednej strony jest na tyle daleko od miejskiego zgiełku, że można poczuć się jak za miastem. To uczucie potęguje także bliskość atrakcyjnych terenów leśnych: Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński oraz największy – kilkusethektarowy – Las Mokrzański. Z drugiej strony natomiast osiedle jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum, jak i resztą miasta. W pobliżu powstała obwodnica autostradowa Wrocławia, czy pętla tramwaju. Ponadto Maślice i okolica rozwija się bardzo szybko. Najmłodsi mieszkańcy mają tu do dyspozycji nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z dobrodziejstw natury lub z licznych rozrywek organizowanych na Stadionie Miejskim, który znajduje się w pobliżu. 


Wspomniane osiedle powstaje przy al. Śliwowej i sąsiaduje z wcześniejszą inwestycją tego developera, Osiedlem Śliwowym. W okolicy znajdują się także inne wybudowane przez Budus-Developer inwestycje: Pod Dębami 1 i 2 oraz Osiedlem Dębowa Polana.

REKLAMA

 

Na wizualizacjach widzimy, że budynki prezentować będą się bardzo współcześnie i „świeżo”. Połączenie odcieni szarości z energiczną czerwienią znacznie ożywi okolicę, a drewniane wstawki będą tonować efekt nowoczesności. Prace nad inwestycją zostały już rozpoczęte. Pozostaje jedynie czekać, aż całość nabierze „kształtów” i będziemy mogli osobiście ocenić ten efekt.

 

Jak podaje Budus-Developer, w osiedlu powstanie 76 nowoczesnych mieszkań, o powierzchni od 42,4 m2 do 112,3 m2. Ceny nie zostały jeszcze oficjalnie podane, ale zapewne tradycyjnie dla inwestycji tego dewelopera będą raczej przystępne.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA