PCG wybuduje nowy budynek wielorodzinny na Muchoborze Wielkim

PCG wybuduje nowy budynek wielorodzinny na Muchoborze Wielkim

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławski deweloper PCG Sp. z o.o. przygotowuje się do rozpoczęcia swojej nowej inwestycji mieszkaniowej w stolicy Dolnego Śląska. W dniu 9 marca firma złożyła wniosek o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ulicy Gagarina (działka: Obręb 026401_1.0038: działki nr AR_17.13) na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Działka ma powierzchnię 3909 mkw. Za projekt architektoniczny tej nowej inwestycji odpowiada architekt Marcin Kucharski.
PCG realizuje obecnie we Wrocławiu nowe osiedle Ritmo Park na Maślicach. Wcześniej wybudowała osiedle Słoneczny Ołtaszyn oraz budynek wielorodzinny Kukuczki 7 na Gaju.
Firma inwestuje również w budynki biurowe. Przy ulicy Życzliwej na wrocławskich Krzykach wybudowała kameralny kompleks biurowy Partner Point.

O deweloperze:

REKLAMA
PCG Sp. z o.o. jest grupą kapitałową z branży deweloperskiej, posiadającą bogatą ofertę mieszkaniową, wzbogaconą o inwestycje komercyjne – nowoczesne lokale biurowe i usługowe. Może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Od 2014 roku PCG Sp. z o.o. (dawniej Partner Capital Group) wchodzi w skład Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat PCG Sp. z o.o. zrealizował ponad 200 mieszkań, o łącznym metrażu powierzchni użytkowej 20.000 mkw. w trzech różnych lokalizacjach oraz 5000 mkw lokali biurowo-usługowych, oddanych w trzech różnych realizacjach.

W skład grupy kapitałowej PCG Sp. z o.o. wchodzą firmy: Modernbud i Trasko, które mogą poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem i znakomitą renomą w branży budowlanej. Firma posiada własne Biuro Projektów "Partner Design", realizujące liczne projekty aranżacji wnętrz klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA