Muchobór Wielki będzie miał park handlowy z restauracjami i klubem fitness źródło: mat. inwestora

Muchobór Wielki będzie miał park handlowy z restauracjami i klubem fitness

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
N-Park Gagarina
adresWrocław, Gagarina
inwestorNapollo
projektantQ2Studio
REKLAMA
Na początku przyszłego roku ruszy budowa parku handlowego na Muchoborze Wielkim. N-Park powstanie przy ulicy Gagarina, tuż obok sklepów Lidl i Biedronka. 
To projekt typu convenience, z lokalną strefą oddziaływania, oferujący wygodne zakupy blisko miejsca zamieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się nowo powstałe oraz budowane osiedla mieszkaniowe, dla których nowy park handlowy będzie jedną z głównych codziennych destynacji zakupowych – wyjaśnia portalowi InvestMap.pl Agnieszka Podbielska z firmy Napollo.


Napollo to firma deweloperska, zajmująca się inwestycjami handlowymi i mieszkaniowymi. Należy do niej m.in. wrocławski park handlowy Galaktyka przy ulicy Ślężnej.
 Przedstawiciele inwestora podkreślają, że z uwagi na lokalizację oraz otoczenie konkurencyjne, centrum będzie sprofilowane przede wszystkim na gastronomię i funkcje usługowe.
 Planowane jest tu m.in. centrum fitness. Powierzchnia najmu to 2600 metrów kwadratowych – dodaje Agnieszka Podbielska. 
Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2017 roku, a otwarcie obiektu – na IV kwartał przyszłego roku.
mat. inwestora
REKLAMA

Obok stanie biurowiec

Dodajmy, że nieopodal, na działce położonej z drugiej strony marketów Lidl i Biedronka, powstanie także niewielki biurowiec z pasażem handlowym.
Budowę rozpoczniemy najprawdopodobniej w styczniu 2017 roku, a prace potrwają od 6 do 8 miesięcy – mówi w rozmowie z portalem InvestMap.pl Katarzyna Politowska z PCG.


Silesia Point, bo tak nazwano obiekt, będzie mieć dwie kondygnacje. 

Na parterze powstanie pasaż z miejscami dla sklepów, gastronomii, punktów usługowych (kantory, punkty pocztowe, kioski, salony prasowe) i lokali biurowych.
Z kolei na pierwszym piętrze przewidziano łącznie 886 metrów kwadratowych powierzchni, którą podzielono na lokale projektowane z przeznaczeniem na biura, gabinety lekarskie i kosmetyczne oraz biura usługowe – finansowe, kancelarie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA