W czwartek oficjalne otwarcie N-Parku na Muchoborze Wielkimźródło: mat. inwestora

W czwartek oficjalne otwarcie N-Parku na Muchoborze Wielkim

Wrocław
Orzech
Orzech
N-Park Gagarina
adresWrocław, Gagarina
inwestorNapollo
projektantQ2Studio
REKLAMA
W najbliższy czwartek, 23 listopada tego roku, planowane jest uruchomienie pierwszego N-Parku we Wrocławiu przy ul. J. Gagarina 27 na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu. Aktualnie obiekt wynajęty jest już w ponad 90%. Otwarcie kolejnych N-Parków w Polsce planowane jest na 2018 rok (IV kwartał) na Maślicach we Wrocławiu oraz w aglomeracji warszawskiej.
N-Park przy ul. J. Gagarina ma powierzchnię najmu 2,6 tys. mkw. W dniu otwarcia zostaną uruchomione sklepy marek Rossmann, Pepco, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne i Fitness Academy. W pierwszym kwartale przyszłego roku oferta zostanie poszerzona o punkty gastronomiczne oraz z artykułami spożywczymi.
Na przyszły rok zaplanowana jest realizacja kolejnego N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej. Na powierzchni najmu ponad 5,2 tys. mkw., obok operatora spożywczego, przewidziane są: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, przede wszystkim z modą rodzinną i akcesoriami, klub fitness, usługi oraz gastronomia. W sąsiedztwie centrum uruchomiona zostanie stacja paliw Orlen. Również w przyszłym roku powstaną kolejne N-Parki w aglomeracji warszawskiej. Pierwszy, o powierzchni najmu 8 tys. mkw., realizowany jest obecnie na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. Piotr i Paweł, Super Pharm, Smyk, RTV EURO AGD, Jysk oraz LUX MED. Kolejny N-Park w Warszawie powstanie przy ul. Trakt Brzeski.
REKLAMA
Marka N-Park – centrum wygodnych zakupów blisko domu – zastąpiła dotychczas realizowane przez inwestora i dewelopera Napollo parki handlowe pn. "Centrum Zakupów".
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA