Na Maślicach powstanie nowy park handlowy źródło: http://www.napollohandlowy.pl

Na Maślicach powstanie nowy park handlowy

Wrocław, WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Warszawska spółka Napollo planuje kolejną inwestycję we Wrocławiu. Obok wybudowanego już Parku Galaktyka przy ulicy Ślężnej, który został oddany do użytku w 2014 roku (obiekt, złożony z dwóch budynków, dysponuje powierzchnią 5100 mkw. powierzchni najmu – głównym najemcą jest jest supermarket Piotr i Paweł, którego sklep zajmuje powierzchnię ponad 1 tys. mkw.) i planowanego N-Parku przy ulicy Gagarina (Muchobór Mały), inwestor planuje również budowę nowego N-Parku na wrocławskich Maślicach, w pobliżu skrzyżowania ulic Maślickiej i Królewieckiej, obok marketu Biedronka.
N-Park przy ul. Maślickiej we Wrocławiu, to przykład projektu typu convenience realizowanego na terenie dużej aglomeracji, ale z lokalną strefą oddziaływania. N-Park powstanie w północnej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna, 10 km od centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się osiedle domków wielorodzinnych oraz dwóch operatorów spożywczych. Blisko centrum znajdują się trzy linie komunikacji miejskiej.
Powierzchnia projektu to 4300 mkw. N-Park będzie posiadał parking naziemny z 150 miejscami postojowymi. Otwarcie obiektu przewidziane jest na 2018 rok.
Parki handlowe pod nazwą N-Park realizowane są w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz na dużych osiedlach mieszkaniowych. Spełniają funkcję convenience, tj. codziennych zakupów blisko domu. Do N-Parku można z łatwością dotrzeć pieszo lub komunikacją miejską.
N-Parki oferują produkty istotne w hierarchii codziennych potrzeb, czyli żywność, kosmetyki, lekarstwa, a także modę rodzinną, akcesoria, elektronikę oraz usługi i gastronomię. Najemcami obiektów są znane i popularne marki sieciowe oraz firmy lokalne, działające w danym regionie.
NPark spełnia również funkcję integracji społeczności. Ogólnodostępne place z małą architekturą, aranżacja sezonowych ogródków i kiermaszów, wydarzenia rozrywkowe – na to zawsze przewidziane jest miejsce w centrum.
Wizualizacje:
REKLAMA
http://www.napollohandlowy.pl
http://www.napollohandlowy.pl
http://www.napollohandlowy.pl
http://www.napollohandlowy.pl
http://www.napollohandlowy.pl
Źródło: napollohandlowy.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA