Znamy nowych najemców lokali w N-Parku na Maślicachźródło: materiały inwestora

Znamy nowych najemców lokali w N-Parku na Maślicach

Wrocław
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Sklepy Piotr i Paweł oraz KiK zajmą łącznie blisko dwa tysiące mkw. powierzchni w parku handlowym przy ulicy Maślickiej. Zostanie on otwarty w czwartym kwartale 2018 roku.
Supermarket Piotr i Paweł zajmie powierzchnię ok 1,2 tys. mkw. Ta duża polska sieć supermarketów posiada sklepy w każdym województwie. Oferuje artykuły spożywcze, chemiczne i drobny sprzęt AGD.
Z kolei na powierzchni ok. 700 mkw. zostanie otwarty sklep sieci KiK. Kolekcje tej marki to propozycje dobrej jakości wygodnych ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku. W ofercie sklepu znajdują się również akcesoria dekoracyjne i artykuły gospodarstwa domowego oraz tekstylia domowe. Asortyment KiK jest podzielony tematycznie i kolorystycznie, dzięki czemu łatwo odnaleźć interesujący dział, a także zgodne z upodobaniami ubrania czy akcesoria. KiK to jedna z wiodących sieci detalicznych w Europie i jedna z najszybciej rozwijających się. Obecnie pod jej szyldem działa niemal 3,5 tys. sklepów na terenie dziewięciu państw: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
materiały inwestora
Obiekt przy ulicy Maślickiej powstaje w otoczeniu osiedli mieszkaniowych  do dziesięciu minut drogi mieszka ponad 33 tys. osób. Na powierzchni najmu 5,2 tys. mkw. zaplanowanych jest około czternaście lokali. Obok supermarketu Piotr i Paweł oraz sklepu KiK, przewidziane są tu: salon z elektroniką, drogeria, apteka, sklepy odzieżowe, fitness, usługi oraz gastronomia – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo.
N-Park na Maślicach to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu. Pierwszy zostanie otwarty przy ul. J. Gagarina na Muchoborze Wielkim już jutro, o czym informowaliśmy w tym tygodniu.
mat. inwestora
REKLAMA
Na realizację inwestycji przy Maślickiej inwestor posiada już pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie realizacji zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku, o czym pisaliśmy w połowie miesiąca. Obecnie trwa przetarg na generalnego wykonawcę.
Przy centrum na ul. Maślickiej zaplanowane są parking naziemny oraz stacja benzynowa, której operatorem będzie Orlen. W sąsiedztwie powstaje również sklep DIY.
materiały inwestora
Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, która zostanie otwarta w I kwartale 2018 roku.
Obecnie rozwija w całym kraju nowy format obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park, która zastąpiła format Centrum Zakupów. N-Parki powstają w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz wielkich osiedli polskich aglomeracji. Obok N-Parku przy ul. Gagarina, kolejny planowany we Wrocławiu obiekt to N-Park przy Maślickiej, N-Park w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski, oraz w aglomeracji warszawskiej (Stara Iwiczna/Piaseczno).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA