Coraz bliżej startu budowy parku handlowego na Maślicach. Obok będzie stacja benzynowa

Coraz bliżej startu budowy parku handlowego na Maślicach. Obok będzie stacja benzynowa

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Coraz bliżej rozpoczęcia budowy nowego parku handlowego na wrocławskich Maślicach. Znajdzie się w nim m.in. sklep spożywczy, restauracje czy klub fitness, a tuż przy obiekcie powstanie stacja benzynowa.
REKLAMA
O planowanej budowie parku handlowego N-Park przy ulicy Maślickiej donosiliśmy w styczniu. A pod koniec marca inwestor – spółka Napollo – złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia.
Z kolei 3 kwietnia złożono wniosek o pozwolenie na budowę obiektu handlowo-usługowego przy ulicy Maślickiej.
– N-Park Maślicka oferuje kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Powierzchni najmu to 5300 mkw. GLA na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum planowany jest salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, bogata oferta usługowa, gastronomiczna. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc – zapowiada inwestor.Jak podkreślają deweloper, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie N-Parku przewidziane jest na III/IV kwartał 2018 roku.Obok powstanie Bricomarché

Przypomnijmy, że tuż obok parku handlowego stanie market Bricomarche, należący do francuskiej Grupy Muszkieterów.

Bricomarché to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych. Supermarkety te składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W Polsce znajduje się aktualnie około 140 sklepów tej sieci. Do tej pory najbliżej Wrocławia znajdował się Bricomarché w Brzegu Dolnym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA