Budowa N-Parku na Maślicach ruszy w 2018 rokuźródło: mat. inwestora

Budowa N-Parku na Maślicach ruszy w 2018 roku

Wrocław
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Zakończył się proces administracyjny dotyczący powstania przy ulicy Maślickiej parku handlowego. Prace mają się rozpocząć w pierwszym kwartale 2018 roku.
Inwestor, Grupa Napollo, otrzymał 20 października pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z zapleczem usługowo-technicznym, o kubaturze ponad 37 tys. metrów sześciennych.
Projekt został dostosowany do zawartych umów najmu i oczekiwań najemców. Komercjalizacja obiektu cieszy się dużym zainteresowaniem i przebiega zgodnie z planem. Wszystkie prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem i zmiana projektu nie wpłynęła na termin otwarcia – wyjaśnia Agnieszka Podbielska, dyrektor marketingu i PR Grupy Napollo.
N-Park przy ulicy Maślickiej ma zacząć funkcjonować w drugiej połowie 2018 roku. Podbielska zapowiada, że budowę zamierzają rozpocząć w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Za projekt parku handlowego odpowiada Aleksander Czora z katowickiej Pracowni Architektonicznej Czora&Czora. Według jego planów powstanie również nowa siedziba Sądu Apelacyjnego przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu.
REKLAMA
materiały inwestora

Fitness, odzież, stacja paliw

Powierzchnia najmu w parku handlowym wyniesie 5300 mkw. 
N-Park będzie posiadał parking naziemny z 150 miejscami postojowymi. W obiekcie zaplanowane są lokale handlowo-usługowe na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum znajdą się: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, usługi i gastronomia. W sąsiedztwie zaplanowana jest też stacja benzynowa – zapowiada inwestor.
Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA