Wrocław: Nowi najemcy parku handlowego N-Park Maśliceźródło: mat. inwestora

Wrocław: Nowi najemcy parku handlowego N-Park Maślice

Orzech
Orzech
REKLAMA
Do grona najemców nowego parku handlowego N-Park Maślice powstającego przy ul. Maślickiej dołączyli kolejni najemcy: Stokrotka, Rossmann, KFC i Domino’s Pizza. Do końca tego roku ma się zamknąć proces komercjalizacji obejmujący 90 proc. powierzchni obiektu.

Budowa parku rozpoczęła się we wrześniu tego roku, a otwarcie zaplanowane jest na przełom III i IV kwartału przyszłego roku.

materiały inwestora
N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu – pierwszy został otwarty w listopadzie 2017 r., przy ul. J. Gagarina. Obok nowego centrum, które powstaje między ulicami Maślicką i Królewiecką, zaplanowane są parking naziemny oraz stacja benzynowa z operatorem Orlen. W sąsiedztwie został już uruchomiony sklep z kategorii DIY.

Na powierzchni najmu 5500 mkw. zaplanowanych jest ok. 14 lokali handlowo-usługowych oraz gastronomia.

REKLAMA
materiały inwestora

Jednym z największych najemców parku będzie polska sieć spożywcza Stokrotka, która uruchomi w nim swój market spożywczy na powierzchni ok. 700 mkw. Salon Rossmann zajmie blisko 380 mkw.

mat. inwestora/Napollo
Inwestorem N-Park Maślice jest spółka Napollo 12 Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Napollo z Warszawy. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Trasko Inwest z Ostrzeszowa, a projekt architektoniczny wykonała pracownia Czora&Czora z Katowic.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA