Wysyp inwestycji przy Gagarina. Kolejni deweloperzy będą budować na Muchoborze Wielkimźródło: mat. inwestora/pcg.pl

Wysyp inwestycji przy Gagarina. Kolejni deweloperzy będą budować na Muchoborze Wielkim

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Primera, Supernova czy Korona – to nazwy nowych inwestycji mieszkaniowych, które powstaną na wrocławskim Muchoborze Wielkim, w okolicy ulicy Gagarina.
Muchobór Wielki to jedno z najszybciej rozwijających się osiedli w stolicy Dolnego Śląska. Co rusz powstają tam kolejne inwestycje mieszkaniowe – szczególnie intensywnie rozbudowuje się południowa część osiedla, w okolicy ulicy Gagarina.
Jak już donosiliśmy, trwa już budowa nowego obiektu na samym końcu ulicy Gagarina, przy wylocie z Wrocławia w kierunku Smolca. 
– W inwestycji przy Gagarina powstaną dwie klatki (27 mieszkań) z terminem realizacji na jesień 2017 roku – tłumaczył nam w styczniu Tomasz Paszkowski z firmy OZ-BUD, która jest inwestorem całego przedsięwzięcia.
Za projekt budynku odpowiada wrocławska pracownia Greg Architekci.
mat. inwestora
REKLAMA
To nie koniec, bo do inwestycji w tym rejonie szykuje się już kilku kolejnych deweloperów.
Firma PCG lada moment rozpocznie budowę przy ulicy Gagarina 5, na wysokości ulicy Drohobyckiej. Powstanie tam wielorodzinny budynek Primera. Inwestor pierwotnie planował w tym miejscu budowę niewielkiego biurowca Silesia Point, ale ostatecznie zmienił koncepcję. Powstanie tam około 40 mieszkań.

Standard premium zarezerwowany jest wyłącznie dla apartamentów? A jakby w kameralnej inwestycji, w środku zorganizowanego osiedla z pełną infrastrukturą powstały mieszkania z dużymi ogródkami i wysokością do 3 metrów niespotykane dotąd w segmencie popularnym? Dajemy więcej niż myślisz – zachwala deweloper.
mat. inwestora/pcg.pl

>Zobacz więcej wizualizacji tej inwestycji

Przy ulicy Gagarina 46-60 powstanie z kolei Supernova, czyli inwestycja grupy deweloperskiej Republika Wnętrz.
Budynek podzielony został na 9 segmentów z wygodnymi windami, co nadaje inwestycji kameralnego charakteru. Położenie w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy zapewnia ciszę i spokój, a wewnętrzne patio z placem zabaw i miejscami do wypoczynku, da mieszkańcom własną przestrzeń także na zewnątrz – czytamy na stronie internetowej inwestycji.

Powstanie tam w sumie 87 mieszkań, od jednego do czteropokojowych, o metrażach od 23 do 85 metrów kwadratowych.

Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, a każde z mieszkań na wyższych piętrach jeden, dwa, a nawet trzy balkony. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano 98 miejsc parkingowych oraz 34 komórki lokatorskie – wylicza inwestor.
Do inwestycji w okolicy ulicy Gagarina szykuje się też – jak już donosiliśmy – także firma Scandi Home. Deweloper otrzymał niedawno pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ulicy Żwirki i Wigury. 
Chodzi o ostatnią działkę przy tej ulicy, przylegającą już niemal do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, sąsiadującą z parkingiem Biedronki i terenem należącym do PCG. Stanął już tam billboard z reklamą inwestycji, która ma nazywać się Muchobór Korona. Na razie inwestor nie ujawnił jeszcze szczegółów i wizualizacji całego przedsięwzięcia.
Będzie też park handlowy

Przy ulicy Gagarina powstaje także park handlowy N-ParkZakończenie inwestycji ustalono na 20 listopada 2017 roku.Centrum handlowe będzie miało 2600 metrów kwadratowych powierzchni najmu.

– N-Park przy ul. Gagarina to kameralny obiekt handlowy typu convenience, czyli oferujący wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób, które przejeżdżają w kierunku Smolca – zapowiada inwestor.

W obiekcie zaplanowano 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (popularny wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w N-Parku znajdą się również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza.

– Dostarczamy na rynek projekty handlowe, które nie tylko oferują szerokie spektrum produktów istotnych z punktu widzenia codziennych zakupów i usług, ale także są funkcjonalnie zaprojektowane i łatwo dostępne, również pod kątem komunikacyjnym – mówi Katarzyna Rzetecka z Napollo.Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA