Długołęka: Kiełczów i Kiełczówek w rozbudowie. Deweloperzy szykują kolejne inwestycje źródło: Materiały inwestora

Długołęka: Kiełczów i Kiełczówek w rozbudowie. Deweloperzy szykują kolejne inwestycje

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
JMR Developer rozbudowuje osiedle Szafranowe w Kiełczówku o cztery bliźniaki. W Kiełczowie natomiast chce dalej budować co najmniej trzech inwestorów.
JMR Developer S.C. otrzymał 3 lipca dwa pozwolenia na budowę przy ulicy Szafranowej w Kiełczówku. Na działkach nr 101/53 (o powierzchni 899 mkw.) oraz 101/63 (1107 mkw.) zrealizuje po dwa dwukondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej. 
Będzie to drugi etap osiedla Szafranowego. Prace już ruszyły i potrwają do IV kwartału 2019 roku. Przy ul. Szafranowej 1-2c powstanie w sumie osiem lokali, każdy o pow. 88,7 mkw. z ogrodami od 71,5 m do 306 mkw. Ceny wahają się w przedziale 314-369 tys. zł. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe. W przypadku większości domów istnieje możliwość utworzenia dodatkowego miejsca parkingowego.
Materiały inwestora
Materiały inwestora
JMR Developer, wcześniej JM Developer, wybudował w Kiełczówku już 60 domów. W jego ofercie znajdują się osiedla Imbirowe, Szafranowe i Miętowe.
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora

W Kiełczowie powstanie jeszcze więcej domów

Jeszcze więcej nowych inwestycji mogą spodziewać się mieszkańcy Kiełczowa. Spółka AM Invest Sp. z o.o. otrzymała 16 sierpnia pozwolenie na budowę przy ul. Makowej pięciu budynków w zabudowie szeregowej. Zajmie działkę o pow. 1200 mkw.
Kolejne przedsięwzięcia ma w planach Miko Invest Sp. z o.o., który wprowadził już do sprzedaży w Kiełczowie 9 etapów osiedla Mój Kiełczów oraz 12 etapów Apartamentów. 28 sierpnia dostał zgodę na realizację pięciu domów w zabudowie bliźniaczej, pomiędzy ul. Ogrodową a Leśną, a 28 czerwcabudynku wielorodzinnego o kubaturze niemal 3 tys. metrów sześciennych w rejonie ul. Wilczyckiej i Szkolnej.
Na tym nie koniec. W tej miejscowości jeszcze co najmniej jeden inwestor zamierza kontynuować działalność. MS Developer S.C. (wybudował już osiedla m.in. przy ul. Polnej, Wąskiej i Cisowej) dostał 20 czerwca pozwolenie na budowę dziewięciu domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wiosennej, blisko Bukowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA