Wrocław: Śliwowa 34 – Budus-Developer startuje z siódmym projektem mieszkaniowym na Maślicach źródło: materiały inwestora

Wrocław: Śliwowa 34 – Budus-Developer startuje z siódmym projektem mieszkaniowym na Maślicach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper zrealizował w tej części miasta już sześć inwestycji. Zapewnił w nich blisko 400 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 23 tysięcy metrów kwadratowych. W ciągu dwóch lat dołoży jeszcze niespełna 100 lokali w dwóch budynkach wielorodzinnych przy alei Śliwowej.
Budus-Developer Sp. z o.o. uzyskał w grudniu ubiegłego roku pozwolenie na budowę przy al. Śliwowej dwóch budynków wielorodzinnych o łącznej kubaturze 40,7 tys. metrów sześciennych. Staną na działce nr 83/2, o powierzchni 7 157 mkw. Rozpoczął już budowę. Potrwa dwa lata. Ruszył już także ze sprzedażą inwestycji – ceny za mkw. zaczynają się od 4 750 zł, a całkowite od 220 tys. zł.
Lokalizacja ta cieszy się uznaniem mieszkańców ze względu na bliskość terenów zielonych, ścieżek spacerowych i rowerowych wzdłuż Odry oraz dogodną komunikację z centrum – podkreśla deweloper.
UM Wrocławia

Niespełna 50 mieszkań w budynku

Na Śliwową 34 złożą się dwa czterokondygnacyjne (w tym jedna podziemna) budynki wielorodzinne o powierzchni użytkowej 3 220 mkw. każdy. W pierwszym znajdzie się 48 mieszkań, a w drugim 49. Są dostępne w metrażach od 37 do 115 mkw., o maksymalnie czterech pokojach. Część lokali będzie dwupoziomowa, a te na parterze będą miały dostęp do ogródków.
materiały inwestora
Inwestor przewidział windę w każdej klatce schodowej. Ponadto zaplanował garaże podziemne z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Za projekt odpowiada Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci S.C.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA
Budus-Developer zrealizował w ciągu swojej działalności od 2004 roku sześć inwestycji na Maślicach. Zrealizował 382 mieszkania o łącznej powierzchni 23 687 mkw. Wśród jego osiedli znajdują się Śliwowa Nova, Dębowa Polana oraz Pod Dębami.

Po sąsiedzku też budują

Przy al. Śliwowej ruszyły prace nad jeszcze jedną inwestycją. Deweloper Inter-Es buduje od grudnia osiedle Śliwowa. Stawia dwa budynki wielorodzinne z blisko 300 mieszkaniami. Metraże największych, dwupoziomowych lokali sięgną przeszło 120 mkw. O szczegółach pisaliśmy w styczniu.
Materiały inwestora

Setki mieszkań od Arkopu

W innej części Maślic buduje jeszcze m.in. Arkop Deweloper. Wprowadzi na rynek w ramach Rodzinnych Maślic kilkaset lokali mieszkalnych. W budynkach w dwóch etapach zamieszka około 300 rodzin, a inwestor ma w planach jeszcze trzeci, o czym pisaliśmy w marcu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA