Wrocław: Przystań Królewiecka – Sagaris z pierwszą inwestycją na Maślicach. Buduje przeszło 100 mieszkań źródło: materiały inwestora

Wrocław: Przystań Królewiecka – Sagaris z pierwszą inwestycją na Maślicach. Buduje przeszło 100 mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
To trzecia wrocławska inwestycja dewelopera z Zielonej Góry, w tym pierwsza w zachodniej części miasta. Teren kupił w styczniu. Stawia trzy dwupiętrowe budynki wielorodzinne z antresolami. W każdym znajdzie się co najmniej 30 lokali mieszkalnych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Spółka Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. zakupiła w styczniu zlokalizowane przy ulicy Wołodyjowskiego działki nr 25/12 i 25/13. Ich łączna powierzchnia wynosi 4,6 tys. mkw. Budowę rozpoczęła w marcu. Planuje skończyć ją w III kwartale 2020 roku. Sprzedaż rozpocznie pod koniec miesiąca. Lokale dwupokojowe będą dostępne od 204 tys. zł, a trzypokojowe od 305 tys. zł.
UM Wrocławia
Na Przystań Królewiecką złożą się trzy dwupiętrowe budynki z antresolami. Powierzchnia użytkowa każdego z nich wyniesie 1550 mkw. W dwóch z nich znajdzie się po 36 mieszkań, a w trzecim 30. Kawalerki będą dostępne w metrażach 25-32 mkw., lokale dwupokojowe od 30 mkw. (najczęściej salon z aneksem plus sypialnia, 34-37 mkw.), trzypokojowe od 49 mkw., a czteropokojowe od 70 mkw. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni do ponad 120 mkw. Deweloper zaplanował windy, komórki lokatorskie i 113 miejsc postojowych w garażu podziemnym, a na zewnątrz – stojaki rowerowe. Projekt przygotowała pracownia Arche Sp. z o.o.
Na tym się nie skończy. Sagaris zakupił w ubiegłym tygodniu sąsiedzki teren, na którym na którym inwestycję planował deweloper z Opola – informowaliśmy o tym w lipcu ubiegłego roku. Drugi etap Przystani Królewieckiej ma trafić do sprzedaży w styczniu 2020 roku.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Prawie 100 nowych mieszkań przy Śliwowej

Deweloperzy budują również w innych częściach Maślic. Jednym z najnowszych projektów jest Śliwowa 34. Budus-Developer Sp z o.o. skończy budowę dwóch budynków wielorodzinnych za niespełna dwa lata. Oferuje blisko 100 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w maju.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA