Przystań Królewiecka

Przystań Królewiecka

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Maślice/Wołodyjowskiego
REKLAMA

O inwestycji Przystań Królewiecka

Sagaris buduje Przystań Królewiecką przy ulicy Wołodyjowskiego na wrocławskich Maślicach. Złożą się na nią trzy dwupiętrowe budynki z antresolami. Powierzchnia użytkowa każdego z nich wyniesie 1550 mkw. W dwóch z nich znajdzie się po 36 mieszkań, a w trzecim 30. Kawalerki będą dostępne w metrażach 25-32 mkw., lokale dwupokojowe od 30 mkw. (najczęściej salon z aneksem plus sypialnia, 34-37 mkw.), trzypokojowe od 49 mkw., a czteropokojowe od 70 mkw. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni do ponad 120 mkw. Deweloper zaplanował windy, komórki lokatorskie i 113 miejsc postojowych w garażu podziemnym, a na zewnątrz – stojaki rowerowe.

Opinie o Przystań Królewiecka

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Przystań Królewiecka
Sara-
NIE POLECAM zakupu u dewelopera SAGARIS. Po podpisaniu umowy kontakt się urywa, odbiór mieszkania przeciąga się już rok, deweloper nie odpisuje na maile i nie chce udzielić informacji na temat odbioru budynku do użytkowania. Deweloper wysłał na przestrzeni tego okresu zaledwie 3 pisma o opóźnieniu, które zostały wytworzone NIE w celu informacji a jedynie jako pseudozabezpieczenie przed rekompensatą. Najpierw magiczna "siła wyższa" wstrzymywała inwestycje, teraz problem z przyłączem, który to został zauważony kilka miesięcy PO HARMONOGRAMOWYM UKOŃCZENIU ROBÓT.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Przystań Królewiecka
gośćgość
Dzisiaj kontaktowałem się z deweloperem w sprawie opóźnień na PK II. Odpowiedzieli że nie wiedzą kiedy będzie pozwolenie na użytkowanie. Podobno złożyli wniosek do MPWIK o podłączenie wody bo był błąd w projekcie. Ponoszę koszty za opóźnienia i chyba nie widzę innego wyjścia niż pozew zbiorowy bo domyślam się że nie tylko ja jest poszkodowany.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Przystań Królewiecka
PK2gość
Potwierdzam, na PK2 to samo zaczynają się opóźnienia, aktualnie 2 miesiące ale pewnie będzie więcej bo końca nie widać. Deweloper nie podchodzi do klienta poważnie po zakupie. Nie chce podać nawet powodu opóźnienia, olewka totalna. Nic nie jest ich winą o niczym nie informują. Nie polecam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA