Sagaris planuje trzecią inwestycję we Wrocławiu. Kupił teren na Maślicachźródło: UM Wrocławia

Sagaris planuje trzecią inwestycję we Wrocławiu. Kupił teren na Maślicach

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Zielonogórski deweloper zamierza mieć każdego roku minimum trzy nowe inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. Po domach na Swojczycach i Księżu Wielkim przyszedł czas na bloki w zachodniej części miasta. Wkrótce planuje ruszyć z budową stu mieszkań.
Spółka Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. zakupiła zlokalizowane przy ulicy Wołodyjowskiego działki numer 25/12 i 25/13, o łącznej powierzchni 4,6 tys. mkw. Wstępnie chce postawić na nich trzy budynki z garażami podziemnymi. Będzie dostępnych 100 mieszkań. Prace budowlane rozpocznie za dwa miesiące. Mogą potrwać do IV kwartału 2020 roku. Projekt przygotowuje pracownia Leśniański Projektowanie.
UM Wrocławia
Chcemy już za rok mieć minimum tysiąc mieszkań w sprzedaży. Nasi specjaliści pochodzą głównie z Wrocławia i pracują w nieruchomościach w tym mieście od wielu lat – mówi nam Mateusz Jaszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu w Sagaris Constructions Sp. z o.o.
Dodaje, że będą budować głównie w Poznaniu i Wrocławiu. W przypadku pierwszego z miast do sprzedaży ma trafić niedługo projekt na 280 w mieszkań. A w stolicy Dolnego Śląska chcą mieć minimum trzy nowe inwestycje rocznie. Na razie oferują osiedla domów GREENport oraz Dębowe Aleje.
REKLAMA

Obok też mają stanąć bloki

Nowych mieszkań w tej lokalizacji będzie więcej. Jak donosiliśmy w lipcu ubiegłego roku, na sąsiednich działkach budować chce deweloper z Opola. 25 października ubiegłego roku otrzymał jednak odmowną decyzję w sprawie wydania pozwolenia na budowę.

Park handlowy w sąsiedztwie

W bliskiej odległości od planowanych osiedli, przy zbiegu ul. Królewieckiej i Maślickiej, trwa budowa N-Parku Maślice. W grudniu pisaliśmy o kolejnych sklepach, które znajdą się w obiekcie o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Mateusz(gość)
Od sagaris to ja polecam trzymać się z daleka. Jeżeli ktoś się zastanawia polecam popytać na grupach facebook z poprzednich inwestycji. Z developerem jest bardzo utrudniony kontakt i ma bardzo nieprofesjonalne podejście.
REKLAMA