DODAJ

Atlantis Deweloper wchodzi do Wrocławia. Zrealizuje mieszkania na Maślicach

Mieszkania i domy / Wrocław
Atlantis Deweloper wchodzi do
Mariusz Bartodziej
2018-07-16 09:03:22
Deweloper budujący apartamenty w Opolu zamierza rozszerzyć skalę swojej działalności o stolicę Dolnego Śląska. Zabuduje teren w pobliżu stawu Królewieckiego.

Prezes zarządu spółki Atlantis Deweloper Sp. z o.o. złożył 11 czerwca wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym przy ulicy Wołodyjowskiego, blisko skrzyżowania Królewieckiej z Maślicką. Inwestycja obejmie działki nr 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12 oraz 89/1, o łącznej powierzchni 4647 mkw. Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż działek 27/7 i 89/1, o pow. 2020 mkw., w lipcu 2010 roku. Cena wywoławcza wynosiła 420 tys. zł netto.

UM Wrocławia


Za projekt odpowiada Mirosław Palej, założyciel Autorskiej Pracowni Architektury Techno-Arch z Opola. Inwestor nie odpowiada na nasze pytania dotyczące szczegółów inwestycji.

Atlantis Deweloper buduje jak dotąd tylko w rodzimym Opolu. Specjalizuje się w realizacji apartamentowców – wprowadził do sprzedaży już kilka inwestycji tego typu. Jedną z nich jest osiedle Apartamenty Kasztelańskie.

fot. Kajtman


Usług w okolicy przybywa

Inwestorzy rozbudowują Infrastrukturę usługową w tym rejonie. Przy skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Maślickiej powstaje park handlowy N-Park Maślice. Jego powierzchnia najmu wyniesie 5,3 tys. mkw. O tej inwestycji pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.

materiały inwestora


Natomiast przy zbiegu ul. Królewieckiej i Narzędziowej ma stanąć stacja kontroli pojazdów z bezdotykową myjnią samochodową, o czym informowaliśmy w maju.

Kolejny deweloper zagości na Maślicach

Drugim deweloperem, który planuje swoją pierwszą inwestycję na Maślicach, na granicy z Pilczycami, jest Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Zamierza wybudować osiedle w pobliżu Stadionu Miejskiego, o czym pisaliśmy w lipcu.

fot. investphoto.pl