Intermarché stawia na Wrocław

Intermarché stawia na Wrocław

Wrocław
REKLAMA
Ostatnia z największych sieci supermarketów spożywczych w Polsce, która do tej pory nie posiadała ani jednego sklepu w stolicy Dolnego Śląska – francuska Intermarché rozpoczyna inwestycje we Wrocławiu.

Debiut na Maślicach
Pierwszym supermarketem tej sieci będzie obiekt, który powstanie na działce przy skrzyżowaniu ulic Maślickiej i Królewieckiej na Maślicach. Na nietypowej, trójkątnej działce powstanie market spożywczy o kubaturze 17348 m3. Wniosek o pozwolenie na budowę w imieniu inwestora złożyła firma "Signum" – Przemysław Haraj, która będzie zarazem wykonawcą tego pierwszego sklepu Intermarche we Wrocławiu. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada poznańskie ACC Biuro Architektoniczne. Aktualnie jest rozpatrywane pozwolenie na budowę. Pierwsze prace budowlane mają się rozpocząć zaraz po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia, być może jeszcze w tym roku.
Inwestycja Intermarché na Maślicach będzie debiutem tej sieci we Wrocławiu. Ale już teraz wiadomo, że sieć planuje budowę kolejnych marketów tej sieci we Wrocławiu. W 2017 roku Intermarché chce wystartować z budowa dwóch kolejnych supermarketów w stolicy Dolnego Śląska. Inwestor nie chce jednak oficjalnie ujawniać następnych lokalizacji.

O Intermarché
REKLAMA
Intermarché jest franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do Grupy należą także supermarkety Bricomarché "dom i ogród".
Grupa otworzyła już ponad 230 sklepów Intermarché w całej Polsce i cały czas uruchamia kolejne. W skład grupy wchodzi także już ponad 60 stacji paliw ulokowanych przy wybranych supermarketach sieci w całej Polsce.
Aktualnie najbliższe Wrocławia sklepy sieci Intermarché znajdują się w: Obornikach Śląskich, Trzebnicy, Brzegu Dolnym, Środzie Śląskiej, Oleśnicy, Jelczu-Laskowicach i Oławie.
Foto: handlowiec.biz.pl  zdjęcie przykładowego supermarketu Intermarché w Polsce

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA