Wrocław: W środę otwarcie pierwszego marketu Bricomarché

Wrocław: W środę otwarcie pierwszego marketu Bricomarché

REKLAMA
Już w najbliższą środę, 28 marca o godzinie 8, zostanie otwarty pierwszy market z z artykułami do domu i ogrodu francuskiej sieci Bricomarché we Wrocławiu. Sklep znajduje się przy ul. Królewieckiej 72, w sąsiedztwie dyskontu Biedronka na Maślicach.
Będzie czynny w godz. 8-21 w dni robocze i sobotę, a w niedzielę – 10-20.
fot. Orzech
Inwestorem wrocławskiego supermarketu na Maślicach jest firma Signum - Przemysław Haraj, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma BSI Construction ze Śremu. Za projekt architektoniczny supermarketu odpowiedzialny jest architekt Mikołaj Słupczyński.
fot. Orzech
REKLAMA
Bricomarché to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tzw. dom i ogród prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, tzw. Muszkieterów (Grupa Muszkieterów). Supermarkety te składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W Polsce znajduje się aktualnie około 140 sklepów sieci Bricomarché. Do tej pory najbliżej Wrocławia supermarket tej sieci znajdował się w Brzegu Dolnym.
Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.
fot. Orzech

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA