Dolny Śląsk: Park handlowy Alfa Park Polkowice już otwarty

Dolny Śląsk: Park handlowy Alfa Park Polkowice już otwarty

Orzech
Orzech
REKLAMA
22 listopada odbyło się otwarcie pierwszego w Polkowicach centrum handlowego Alfa Park. Obiekt znajduje się przy ulicy Kopalnianej 4A, obok marketu Lidl. Wśród najemców znalazło się 6 nowych marek w mieście.
Park handlowy znajduje się w centrum miasta przy kluczowej dla Polkowiczan ulicy Kopalnianej, łączącej miasto ze specjalną strefą ekonomiczną. Codziennie tą drogą porusza się tysiące osób w drodze do pracy. Dojazd dla klientów spoza miasta zapewnia droga krajowa nr 3, która już niedługo przejmie rolę łącznika z drogą ekspresową o tym samym numerze. Dzięki świetnej lokalizacji dojazd do parku dla ponad 100 tys. klientów skrócił się do mniej niż 15 minut.

Największym najemcą jest sklep z artykułami wyposażenia wnętrz oraz chemii gospodarczej holenderskiej sieci Action o powierzchni 1000 mkw. Wśród innych najemców znalazł się m.in sklep sportowy Martes Sport, drogeria Hebe, sklep z artykułami RTV-AGD polskiej sieci sklepów Neonet, sklep odzieżowy KIK oraz lokal z wyposażeniem kuchni Banquet.

REKLAMA
Zaprojektowany przez Pracownię Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa park handlowy posiada łącznie ponad 3300 mkw. powierzchni handlowej. Przy parku znajduje się parking na 124 miejsca. 
Obiekt w Polkowicach jest pierwszym centrum handlowym pod marką Alfa Park, a drugim obiektem w portfolio spółki. W planach jest budowa kolejnych obiektów handlowych w tym koncepcie. Inwestor w szczególności widzi duży potencjał w mniejszych miastach, w których wciąż brakuje wygodnych dla mieszkańców miejsc do zakupów, a rynek handlowy jest wciąż nienasycony.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA