Saller rozpoczął budowę nowego parku handlowego w Oławie

Saller rozpoczął budowę nowego parku handlowego w Oławie

Dolny Śląsk
Orzech
Orzech
REKLAMA
Grupa Saller rozpoczęła 29 marca budowę kolejnego parku hadlowego w Polsce, tym razem w Oławie przy ul. 3 Maja, obok Tesco. W obiekcie o powierzchni użytkowej ok. 7,6 tys. mkw. i kubaturze 45,4 tys. m3 znajdzie się 20 placówek. Otwarcie kompleksu zapowiadane jest na I kw. 2018 roku.
Obiekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród licznych najemców, zarówno nowych, jak również tych, którzy już posiadają swoje sklepy w mieście. Podpisano już pierwsze umowy najmu.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Adamietz ze Strzelec Opolskich. Prace projektowe wykonały firmy Biuro Konstrukcji Budowlanych Roypekt oraz firma BMT.
Jest to kolejny park handlowy budowany w tym dolnośląskim, bardzo szybko rozwijającym się mieście. Niedawno ruszyła bowiem budowa innego kompleksu handlowego w Oławie – Quick Park Oława.
REKLAMA

O Grupie Saller:

Grupa Saller działa w Niemczech, w Polsce, w Czechach oraz na Słowacji. W naszym kraju wybudowała pasaże handlowe m.in. w Toruniu, w Ostrowie Wielkopolskim, w Nowej Soli i Tarnowskich Górach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA