Odzieżowy gigant wchodzi do Quick Park Oławaźródło: http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa

Odzieżowy gigant wchodzi do Quick Park Oława

Dolny Śląsk
REKLAMA
Cztery marki należące do polskiego giganta odzieżowego LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay  dołączyły do grona najemców Quick Parku w Oławie. Łączna powierzchnia najmu tych czterech sklepów wyniesie 2 731 mkw.
Reserved zajmie 1 726 mkw., House  321 mkw., Cropp  332 mkw. i Sinsay  352 mkw. Budowa Quick Parku w Oławie, pierwszego nowoczesnego centrum handlowego z wielosalowym kinem w tym podwrocławskim mieście ruszyła w lutym bieżącego roku. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest pod koniec 2017 roku.
Za komercjalizację i wynajem lokali w Quick Parku Oława odpowiada Mallson Polska.
Quick Park w Oławie został zaprojektowany w kształcie litery "L", a jego całkowita powierzchnia najmu wyniesie 10,6 tys. mkw. W jego skład wejdzie 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket TESCO oraz jedyne w Oławie i powiecie oławskim wielosalowe kino – OH Kino, które na powierzchni 1 053 mkw. planuje uruchomić cztery sale wyposażone w projektory cyfrowe wyświetlające obraz w technologii 2D i 3D oraz głośniki Dolby Surround. 
Przed Quick Parkiem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc.
REKLAMA
Generalnym wykonawcą całej inwestycji jest firma Budrem. Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o.o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami. 

O inwestorze:

Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA