W Oławie powstanie nowe duże centrum handlowo-usługowe źródło: http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa

W Oławie powstanie nowe duże centrum handlowo-usługowe

Dolny Śląsk, WIZUALIZACJE
REKLAMA
Spółka Real2B prowadzi przygotowania do budowy centrum handlowo-usługowego Quick Park przy ul. Porannej w Oławie. W ramach inwestycji powstanie kompleks o powierzchni najmu 9,8 tys. mkw. z 50 sklepami, uzupełniony o 320 miejsc parkingowych.
Po obiekcie w Strzegomiu, będzie to drugi Quick Park w województwie dolnośląskim.
Quick Park będzie wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowousługowo-rozrywkowym. Quick Park Oława został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego całkowita powierzchnia najmu wyniesie 11,5 tys. mkw. zaoferuje blisko 50 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz pierwsze w powiecie oławskim wielosalowe kino.
Quick Park Oława powstanie na blisko 2,5 ha działce, przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Nowy Otok, która jest częścią drogi wojewódzkiej, łączącej centrum miasta z autostradą A4. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się parking na 320 miejsc.

Całkowity koszt inwestycji w Oławie wyniesie ok. 100 mln złotych. Nowy obiekt handlowy przyczyni się do powstania blisko 300 nowych miejsc pracy w mieście i okolicy.

Quick Park Oława według badań GFK ma w swoim zasięgu blisko 143 tys. potencjalnych klientów (w zasięgu 30 minut dojazdu). Statystyczny mieszkaniec miasta dysponuje o 5 % większą siłą nabywczą dla handlu detalicznego, w porównaniu ze średnią krajową. Według GUS na koniec lipca br. bezrobocie w mieście wynosiło 7,4 %, dla średniej w Polsce wynoszącej 8,6%.
Komercjalizacją oraz wynajmem obiektu zajmuje się firma Mallson Polska. Projekt architektoniczny opracowała pracownia architektoniczna Bernatek Architekci z Gdańska

Inwestorem jest spółka Real2B Development, która wraz z funduszem Retail Parks Fund FIZAN oraz Retail Development Management, realizują sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

REKLAMA
Wizualizacje:
http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa
http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa
http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa
http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa
http://real2bdevelopment.pl/projekty/projekt/quick-park-olawa

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Inwestycje(gość)
Na stronie nikodemus-klienci.pl każdy może dolączyć do walki z oszustami powiązanymi nie tylko z Nikodemus, ale również Retail Parks Fund FIZAN i Land 2BO2. Ich afera niestety nie jest skończona, bo mają zbyt dużo polączonych pomiędzy sobą społek.
REKLAMA