Na Maślicach ruszyła budowa supermarketu Bricomarché fot. Orzech

Na Maślicach ruszyła budowa supermarketu Bricomarché

Wrocław, ZDJĘCIA
REKLAMA
Na Maślicach u zbiegu ulic Królewieckiej i Maślickiej (obok Biedronki) ruszyła właśnie budowa pierwszego supermarketu francuskiej sieci Bricomarché we Wrocławiu. Zamiast marketu spożywczego Intermarché powstanie więc w tym miejscu supermarket typu Dom & Ogród – tej samej francuskiej sieci (Grupa Muszkieterów).
Bricomarché to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tzw. dom i ogród prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, tzw. Muszkieterów (Grupa Muszkieterów). Supermarkety te składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W Polsce znajduje się aktualnie około 140 sklepów sieci Bricomarché. Do tej pory najbliżej Wrocławia supermarket tej sieci znajdował się w Brzegu Dolnym.
Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.
Inwestorem wrocławskiego supermarketu na Maślicach jest firma Signum - Przemysław Haraj, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma BSI Construction ze Śremu. Za projekt architektoniczny supermarketu odpowiedzialny jest architekt Mikołaj Słupczyński.
Oficjalnie budowa Bricomarche ma Maślicach rozpoczęła się 29 marca, a prace budowlane mają się zakończyć 31 lipca.
Zdjęcia placu budowy z niedzieli, 2 kwietnia 2017 roku:
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech
REKLAMA
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA