Na Żernikach ruszyła budowa supermarketu sieci Stokrotka

Na Żernikach ruszyła budowa supermarketu sieci Stokrotka

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Na wrocławskich Żernikach, na działce pomiędzy ulicami Żernicką i Objazdową – naprzeciwko marketu Biedronka – ruszyła budowa nowego sklepu sieci Stokrotka. Kilka dni temu działka została oczyszczona, a teraz ogrodzona i ruszyły na niej pierwsze prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy.
Nowa Stokrotka będzie wolno stojącym budynkiem z parkingiem dla klientów. Na razie nie jest znana ani dokładna wielkość tego supermarketu spożywczo-przemysłowego, ani dokładna data otwarcia. 

Aktualnie we Wrocławiu działa 5 sklepów sieci Stokrotka: przy ulicy Dzielnej, Sielskiej, Krzemienieckiej, Kiełczowskiej i Wapiennej.

O sieci Stokrotka

REKLAMA
Sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych posiada obecnie ponad 350 sklepów w całej Polsce, należąc do największych w Polsce. Firma powstała w 1994 roku w Lublinie i do 2000 roku funkcjonowała pod nazwą Eden, kiedy to zmieniła nazwę na Stokrotka.
Stokrotka stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. z siedzibą w Warszawie. Na koniec ubiegłego roku Stokrotka sp. z o.o. zatrudniała w całej Polsce 8 279 pracowników. 
Teren, na którym powstanie nowy supermarket Stokrotka:


Zdjęcia: ukosne.gis.um.wroc.pl

Zdjęcie z 27.04.2017 r. (czwartek)

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA