Na Maślicach Partner Capital Group wybuduje osiedle źródło: Materiały inwestora

Na Maślicach Partner Capital Group wybuduje osiedle

Wrocław
Orzech
Orzech
[Wrocław] Osiedle "Ritmo Park"
adresWrocław, Aleja Śliwowa 23
inwestorPCG S.A.
REKLAMA
Wrocławski deweloper Partner Capital rozpoczyna nową inwestycję we Wrocławiu. Na Maślicach, przy Alei Śliwowej wybuduje osiedle "Ritmo Park".

Osiedle będą tworzyć dwa budynki, w których znajdą się 103 mieszkania o powierzchni od 39 do 68 m2. Każdy z budynków będzie posiadał trzy kondygnacje i podziemną halę garażową. 
Finansowanie zakupu lokum będzie możliwe z dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych w harmonogramie płatności 10/90.
W dniu dzisiejszym (sobota, 24 września 2016 roku) oficjalnie ruszyła przedsprzedaż mieszkań, w uruchomionym Biurze Sprzedaży przy Alei Śliwowej 23).
REKLAMA
Wizualizacje:O inwestorze:

Partner Capital Group to rodzinna firma inwestycyjna specjalizująca się w realizacji przedsięwzięć deweloperskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży budowlanej wypracowaliśmy najwyższe standardy projektowe i wykonawcze, które z powodzeniem wykorzystujemy w kolejnych realizacjach inwestycji deweloperskich. Ich rezultatem jest zaufanie i wynikające z niego poczucie komfortu klientów kupujących nowe mieszkania, lokale biurowe, usługowe, handlowe.
We Wrocławiu firma wybudowała dotychczas: budynek wielorodzinny "Kukuczki 7" na osiedlu Gaj i osiedle "Słoneczny Ołtaszyn" na osiedlu Ołtaszyn (inwestycja podzielona na cztery etapy).
Partner Capital Group inwestuje w stolicy Dolnego Śląska również w budynki biurowe i handlowo-usługowe.

Na ulicy Życzliwej (Krzyki) PCG wybudowało biurowiec "Partner Point I", a obecnie jest w trakcie kończenia budowy biurowca "Partner Point II", także zlokalizowanego na ulicy Życzliwej.
Jeszcze w tym roku ma ruszyć budowa nowego biurowca "Silesia Point" na ulicy Gagarina (Muchobór Mały). W budynku przewidziano miejsce na pasaż handlowy oraz biura, lokale i gabinety.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA