Hajto Development Group wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Maślickiej

Hajto Development Group wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Maślickiej

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławski deweloper Hajto Development Group przygotowuje się do rozpoczęcia nowej inwestycji mieszkaniowej w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem zamierza wybudować budynek wielorodzinny na wrocławskich Maślicach, przy ulicy Maślickiej 165. Inwestor złożył 2 stycznia 2017 roku wniosek o pozwolenie na budowę. Za projekt architektoniczny nowego budynku wielorodzinnego odpowiada wrocławski architekt Piotr Zarzycki z Wytwórnia Pracownia Projektowa. Na razie deweloper nie przedstawił oficjalnych wizualizacji budynku ani danych dotyczących ilośsci mieszkań, jakie się w nim znajdą.
Aktualnie Hajto Development Group jest w trakcie budowy osiedla "Widawskie Zacisze" przy ulicy Cynamonowej. W czterech budynkach zaprojektowano łącznie 36 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 mkw., wśród których znajdą się również mieszkania dwupoziomowe. W każdym z obiektów przewidziano lokal usługowy o powierzchni ponad 50 mkw. – idealny na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Ceny mieszkań wahać się będą w przedziale od 4400 do 4600 zł/mkw. brutto. Zakończenie budowy przewidziano na koniec I kwartału 2017 roku. 
REKLAMA

O inwestorze:

Hajto Development Group działa nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku funkcjonowania spółki celem była budowa i sprzedaż mieszkań oraz domów zlokalizowanych na atrakcyjnych terenach Dolnego śląska. Misją firmy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej z wykorzystaniem tradycyjnej technologii budownictwa. Do roku 2014 grupa zrealizowała kilka inwestycji deweloperskich między innymi w Groblicach, Mnichowicach oraz Iwinach. W 2015 roku wybudowała osiedle "Małe Stabłowice" na wrocławskich Stabłowicach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA