[Wrocław] Zebra. Jeden z największych polskich deweloperów wybuduje mieszkania na Kleczkowie [WIZUALIZACJE]

[Wrocław] Zebra. Jeden z największych polskich deweloperów wybuduje mieszkania na Kleczkowie [WIZUALIZACJE]

Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
Zebra
adresWrocław, Rychtalska
inwestorEcho Investment S.A.
REKLAMA
Coraz bliżej rozpoczęcia nowej inwestycji mieszkaniowej Echo Investment przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu. Ten jeden z największych polskich deweloperów wybuduje tam Zebrę.


 To projekt powstający w miejscu, które zmieni się radykalnie – bo przecież miasto inwestuje w ten obszar. My jesteśmy nad linią brzegową na styku z bulwarami. Od strony bulwarów wybudujemy budynek mieszkaniowy, a w głębi działki – budynek mieszkaniowy na wynajem. Nasze budynki wraz z budynkami sąsiadów będą tworzyły nową jakość tego miejsca – tłumaczył nam wówczas Paweł Słupski z Echo Investment.

W marcu zapowiedź inwestycji pojawiła się także na stronie internetowej dewelopera. Teraz o całym przedsięwzięciu wiemy już więcej. Przede wszystkim poznaliśmy nazwę: będzie to Zebra.

To nasza nowa inwestycja mieszkaniowa w paski – reklamuje deweloper.Stworzą ją dwa budynki mieszkalne położone przy deptaku nad rzeką pomiędzy ulicami Rychtalską i Zakładową. Całość inwestycji obejmie 225 mieszkań 1, 2, 3-pokojowych o powierzchni od 24 do 69 mkw. oraz lokale usługowe usytuowane na parterze. 

– Każde z mieszkań będzie posiadało balkon, loggię lub taras. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w garażu podziemnym i parkingu naziemnym – czytamy na stronie Echo Investment.

Sprzedaż mieszkań ma ruszyć na początku czerwca.

Boom inwestycyjny na Kleczkowie

Najpierw informowaliśmy, że wrocławska firma DOM.developer szykuje się do rozpoczęcia inwestycji przy ulicy Rychtalskiej 20
W obiekcie znajdzie się 88 mieszkań i trzy lokale usługowe, a także 86 miejsc postojowych w garażu podziemnych oraz 19 miejsc postojowych terenowych. Deweloper przygotuje też od 35 do 37 stanowisk dla rowerów.W marcu dwóch kolejnych deweloperów otrzymało pozwolenia na budowę w tej okolicy.
DM Mieszkania chce wybudować budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym i usługami przy ulicy Rychtalskiej 11, przy zbiegu z ulicą Browarną.Z kolei WPBM Mój Dom zamierza postawić budynek mieszkalny wielorodzinny przy ulicy Rychtalskiej 20 A, czyli w miejscu, gdzie do niedawna swój węzeł betoniarski miała firma Dyckerhoff Polska.


Przypomnijmy również, że Vantage Development realizuje tam swój flagowy, wieloetapowy projekt Promenady Wrocławskie, a obok Archicom buduje Sienę.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA