Wrocław: Szykuje się nowa inwestycja mieszkaniowa blisko elewatora na Kleczkowieźródło: UM Wrocławia

Wrocław: Szykuje się nowa inwestycja mieszkaniowa blisko elewatora na Kleczkowie

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Osiedle ma powstać przy ulicy Browarnej, naprzeciwko złomowiska. Prywatny inwestor rozpoczął już starania o uzyskanie niezbędnych zgód. W bliskim sąsiedztwie deweloperzy już budują
Prywatny przedsiębiorca złożył 19 sierpnia wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Browarnej 1-2 na Kleczkowie dwóch budynków wielorodzinnych z usługami i garażem podziemnym. W dokumencie są wymienione działki nr 1/4 (1 848 mkw.) oraz 1/10 (38 278 mkw.). Za projekt odpowiada wrocławska pracownia TH Architekci Sp. z o.o.
UM Wrocławia

Duże zmiany w okolicy

Ten rejon od lat nieustannie się zmienia. Po sąsiedzku, przy ul. Rychtalskiej 11, inwestycję realizuje firma DM Mieszkania. W obiekcie znajdzie się ponad 200 mieszkań.
fot. Jakub Zazula
Podobną liczbę lokali wprowadzi na rynek jeszcze w tym rokuWPBM Mój Dom S.A.Osiedle nad Odrą przy ul. Rychtalskiej 20a to ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny.
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
Materiały inwestora
Za to niemal dwa razy więcej mieszkań powstanie w zabytkowym, dawnym elewatorze zbożowym i nowych budynkach tuż przy nim. To przedsięwzięcie przygotowuje Torca Industrial Polska Sp. z o.o. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.
Jan Jerzmański
Ponadto kolejnej inwestycji można spodziewać się przy ul. Słonimskiego. W lipcu donosiliśmy, że Archicom S.A. planuje rozbiórkę dawnej spawalni nieistniejących już Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego.
fot. Jakub Zazula
Na tym nie koniec. Do tego dochodzą jeszcze Zebra, Rychtalska 20 oraz rozbudowujące się Promenady Wrocławskie.
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA