Krakowskie Tarasy. Inwestor szykuje się do drugiego etapu źródło: mat. inwestora

Krakowskie Tarasy. Inwestor szykuje się do drugiego etapu

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Trwają przygotowania do budowy drugiego etapu Krakowskich Tarasów przy ulicy Krakowskiej. Powstanie tam ponad 150 mieszkań.
REKLAMA
Krakowskie Tarasy to pierwsza inwestycja w stolicy Dolnego Śląska krakowskiego dewelopera IMS-Budownictwo. W pierwszym etapie całego przedsięwzięcia powstał tam powstał budynek o zróżnicowanej wysokości – od 6 do 14 kondygnacji. Znalazło się w nim 178 mieszkań.Inwestor szykuje się już do drugiego etapu inwestycji. Przeprowadzano rozbiórkę budynków przy ulicy Krakowskiej 98, wkrótce powinny rozpocząć się właściwe prace budowlane.

Z budową ruszymy jak tylko dostaniemy prawomocne pozwolenie na budowę. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy na ostatniej prostej w pozyskiwaniu tego dokumentu – wyjaśnia Aleksandra Pałka z firmy IMS-Budownictwo.W drugim etapie powstanie nieco ponad 150 mieszkań, o metrażach od 34 metrów kwadratowych. Na poniższej wizualizacji budynek drugiego etapu to ten w kształcie litery C, wyostrzony.


Na tym nie koniec, bo inwestor planuje także następne fazy całej inwestycji. W trzecim etapie ma powstać budynek mieszkalno-biurowo-hotelowo-handlowy.


Nowa inwestycja na Przedmieściu Oławskim


– Przy ulicy Kościuszki powstanie inwestycja mieszkaniowa obejmująca około 300 mieszkań oraz lokale usługowe – tłumaczyła nam w marcu Aleksandra Pałka.Teren przy zbiegu ulicy Kościuszki i Pułaskiego, gdzie planowana jest inwestycja, to miejsce, w którym do niedawna stały pawilony m.in. z kebabem (zostały już rozebrane), znajdują się tam także warsztaty samochodowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA