Krakowskie Tarasy

Krakowskie Tarasy

Wrocław/Przedmieście Oławskie/Krakowska 86
REKLAMA

O inwestycji Krakowskie Tarasy

Spółka IMS Budownictwo realizuje kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 86 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 14 kondygnacji. Od strony rzeki Oławy i lasu Rakowieckiego budynek będzie miał wysokość 6 kondygnacji a od strony ul. Krakowskiej 14 kondygnacji. Sam obiekt będzie oddalony od ulicy o 85 m.

Ogółem w budynku będzie 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W podziemnej części budynku znajdować się będzie dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy z miejscami do parkowania, oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Ciepło i ciepła woda do mieszkań będzie dostarczana z sieci miejskiej. Mieszkania przekazywane będą nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami. Osiedle zostanie wybudowane w wysokim standardzie, podobnym do realizowanych w ostatnich latach inwestycji spółki IMS Budownictwo.

Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych ocieplone styropianem. Wszystkie mieszkania będą posiadały tarasy, balkony lub loggie, a mieszkania na parterze przynależne do nich ogródki. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Zieleń w ramach zagospodarowania terenu osiedla będzie urządzona w sposób podobny jak to ma miejsce w innych osiedlach realizowanych przez firmę IMS Budownictwo.

W przygotowanej ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanych układach wewnętrznych i powierzchni od 25 do 78 mkw.

Zalety osiedla Krakowskie Tarasy:

         Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą Wrocławia
         Nowoczesna architektura
         Funkcjonalność
         Ceny mieszkań
         Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
+7
Mariusz Bartodziej
+9
Jakub Zazula
+2
+5
Tomasz Matejuk
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Osiedle "Krakowskie Tarasy" [Wrocław] Krakowskie Tarasy. Inwestor szykuje się do drugiego etapu [WIZUALIZACJE]
REKLAMA