[Wrocław] Apartamenty Rakowiecka

Wrocław/Przedmieście Oławskie
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Apartamenty Rakowiecka

Osiedle Apartamenty Rakowiecka jest częścią ekskluzywnej inwestycji Novamonde. Budowa kompleksu została zakończona w lutym 2007 roku. Spółka Verity Development posiada w ofercie dwanaście wybranych apartamentów w dwumieszkaniowych miejskich willach. Lokale są bardzo dobrze usytuowane na luksusowym miniosiedlu. Funkcjonalnie zaprojektowane, mają powierzchnię od 70 do 115 mkw. Koncepcja architektoniczna powstała w renomowanym biurze Ozone, które jest częścią szwedzkiej grupy Equator. Niewątpliwymi atutami apartamentów są przestronne tarasy, a także nieograniczony dostęp światła słonecznego dzięki dużym oknom i przemyślanemu układowi budynków. Pokoje dzienne posiadają przenośną klimatyzację. Apartamenty Rakowiecka znajdują się w rozwojowej części Wrocławia. Niewielka odległość dzieli je od centrum miasta, a jednocześnie okalają je parki, łąki, urokliwe ścieżki spacerowe i rowerowe. Osiedle jest ogrodzone i chronione – całodobowo monitorowane i oświetlone nocą. Bezpieczeństwu mieszkańców służą także recepcja oraz videodomofon. Na terenie kompleksu powstał prywatny parking. W jednym z budynków został zorganizowany klub na wyłączny użytek mieszkańców osiedla, w którym można korzystać z sauny i sali fitness. więcej informacji: http://www.veritydevelopment.com/rakowiecka/pl_index.php
Napisz komentarz
Orzech
24.04.2013

3824750.jpg

3824754.jpg

Zdjęcia: FM - www.dolny-slask.org.pl
Jan Augustynowski
Ale czad, szkoda że dalej nikt tam nie mieszka :/
Ziutek56
ładnie to wygląda:
http://rynekpierwotny.com/i/pokaz/verity-development-sp-z-oo/apartamenty-rakowiecka/

Pozdrawiam.
alsen strasse 67
Osiedle Apartamenty Rakowiecka jest częścią ekskluzywnej inwestycji Novamonde. Budowa kompleksu została zakończona w lutym 2007 roku. Spółka Verity Development posiada w ofercie dwanaście wybranych apartamentów w dwumieszkaniowych miejskich willach. Lokale są bardzo dobrze usytuowane na luksusowym miniosiedlu. Funkcjonalnie zaprojektowane, mają powierzchnię od 70 do 115 mkw. Koncepcja architektoniczna powstała w renomowanym biurze Ozone, które jest częścią szwedzkiej grupy Equator. Niewątpliwymi atutami apartamentów są przestronne tarasy, a także nieograniczony dostęp światła słonecznego dzięki dużym oknom i przemyślanemu układowi budynków. Pokoje dzienne posiadają przenośną klimatyzację.
Apartamenty Rakowiecka znajdują się w rozwojowej części Wrocławia. Niewielka odległość dzieli je od centrum miasta, a jednocześnie okalają je parki, łąki, urokliwe ścieżki spacerowe i rowerowe. Osiedle jest ogrodzone i chronione – całodobowo monitorowane i oświetlone nocą. Bezpieczeństwu mieszkańców służą także recepcja oraz videodomofon. Na terenie kompleksu powstał prywatny parking. W jednym z budynków został zorganizowany klub na wyłączny użytek mieszkańców osiedla, w którym można korzystać z sauny i sali fitness.
więcej informacji: http://www.veritydevelopment.com/rakowiecka/pl_index.php
Jan Augustynowski
To dziwne, ale apartamenty ciągle stoją puste. Mimo, że verity ma je w sprzedaży już prawie 2 lata...

BTW, po drugiej stronie ulicy wyburzyli stary zakład....3229_1000x.jpg3230_1000x.jpg
Chaber
[galeria:2b1gb4vl]http://img212.imageshack.us/img212/6514/dsc00877.jpg[/galeria:2b1gb4vl]
[galeria:2b1gb4vl]http://img212.imageshack.us/img212/8693/dsc00878.jpg[/galeria:2b1gb4vl]
[galeria:2b1gb4vl]http://img12.imageshack.us/img12/2426/dsc00879jdl.jpg[/galeria:2b1gb4vl]
Zdjęcia z 20.03.2009 - ładne ale jak dla mnie brakuje trochę przestrzeni wokół. I zero zieleni za tym metalowym ogrodzeniem. Ale wszystko kwestia gustu.
REKLAMA