Krakowska 37

Krakowska 37

Wrocław/Przedmieście Oławskie/Krakowska 37-45
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
projektantKuryłowicz & Associates Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiI kw. 2020

O inwestycji Krakowska 37

Krakowska 37 to koncepcja oferująca atrakcyjne apartamenty inwestycyjne ulokowane w południowo-wschodniej części dzielnicy Krzyki. W dwóch dziesięcio- i jedenastokondygnacyjnych budynkach zaplanowano 236 apartamenty. Inwestycja firmy Atal S.A. proponuje jedno-, dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 17 do 63 mkw. Na wspólnej dla obu bloków pierwszej i podziemnej kondygnacji powstało 81 miejsc parkingowych, uzupełnionych 34 naziemnymi. Na parterze zlokalizowano strefę wejściową z lobby, przy którym mieszczą się punkty handlowo-usługowe. Przy projektowaniu Krakowskiej 37 położono duży nacisk na udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Komfortowe wejścia do budynków, rozległe korytarze i wygodne windy.
Ogromną zaletą budynków jest ich położenie. W sąsiedztwie apartamentowca znajdują się centrum handlowe, apteki, restauracje czy punkty usługowe. Spragnieni terenów zieleni znajdą odpoczynek w Parku Na Niskich Łąkach czy Parku Wschodnim.
Lokale inwestycyjne w ramach Krakowska 37 to idealne rozwiązanie dla osób i firm szukających sprawdzonych celów biznesowych, a także dobrą opcją na zakwaterowanie pracowników przebywających we Wrocławiu w delegacji.
Napisz komentarz
Rpelkow
Jakie macie opinie o tej inwestycji? Ktoś oglądał mieszkania lub kupił i może podzielić się jakimiś informacjami?
Jakub Zazula
Najnowszy film https://www.youtube.com/watch?v=daw1Ccm4K3A
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
+14
Jakub Zazula
+23
Jakub Zazula
REKLAMA