Wrocław: Krakowska 37 – ATAL sprzedaje gotowe apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz [FILM]

Wrocław: Krakowska 37 – ATAL sprzedaje gotowe apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz [FILM]

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Ogólnopolski deweloper zrealizował przy ulicy Krakowskiej dwa budynki z  apartamentami inwestycyjnymi i lokalami usługowymi. – Sprzedaż nabrała rozpędu, podpisujemy kilkanaście umów miesięcznie. W ofercie pozostało już tylko nieco ponad 40% lokali – mówi przedstawiciel dewelopera. Budowa inwestycji jest już zakończona, a apartamenty sprzedawane są w stanie "pod klucz", więc można  w krótkim czasie zacząć czerpać zyski z najmu.
ATAL oddał w I kwartale bieżącego roku do użytku inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej 37 na wrocławskim Przedmieściu Oławskim. W dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości (do dziewięciu/dziesięciu pięter) znajduje się 236 apartamentów inwestycyjnych. Są dostępne w metrażach 17-64 mkw., w układach jedno-, dwu- i trzypokojowym. Część z nich jest wciąż w sprzedaży, w tym te w najbardziej rozchwytywanym metrażu, czyli do 40 mkw. Ceny zaczynają się od 6 300 zł/mkw. netto wraz z wykończeniem.
Sprzedaż nabrała rozpędu, obecnie podpisujemy kilkanaście umów miesięcznie – podkreśla Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL. – Co istotne z perspektywy klientów, apartament można kupić i po dopełnieniu formalności, nawet w przeciągu kilku dni odebrać, a dzięki wykończeniu "pod klucz" pozostaje tylko go umeblować. Właściciele mogą więc bardzo szybko zacząć czerpać zyski z wynajmu.

Z myślą o zysku i tymczasowym lokum

Krakowska 37 to projekt nastawiony na klientów inwestycyjnych, apartamenty są bowiem doskonałym celem biznesowym. Ulokowanie kapitału w nieruchomości to w obecnej sytuacji jeden z najpopularniejszych sposobów inwestowania. Poza tym istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Aby inwestor nie musiał poświęcać czasu na wynajem deweloper zadbał o istotne udogodnienie – obsługę najmu można powierzyć profesjonalnemu operatorowi, który zajmuje się wynajmem krótko- i średnioterminowym. Firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze najemców i właścicieli lokali służy pomocą w rezerwacjach pobytu w systemie online, dba o całodobową obsługę klientów w recepcji, gdzie są wydawane i odbierane klucze do lokali, organizuje profesjonalny i dyskretny serwis sprzątający, a także obsługę techniczną apartamentów oraz działania promocyjne. Dba również o obsługę płatności i transparentny system rozliczeń z właścicielem.
Zakup apartamentu z myślą o czerpaniu zysku z najmu to zdecydowanie najczęstsza, ale nie jedyna motywacja naszych klientów – zwraca uwagę Angelika Kliś. – Niektórzy chcą zapewnić dzieciom lokum na czas studiów, inni potrzebują mieszkań dla pracowników delegowanych do Wrocławia. W tym kontekście warto wspomnieć, że w przyszłym roku skończymy po sąsiedzku budowę biurowca Krakowska 35.

Wiele udogodnień

Na parterze znajduje się strefa wejściowa z reprezentacyjnym lobby. Deweloper zrealizował w ramach inwestycji 12 lokali usługowych, a także 81 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 34 naziemne stanowiska. Przewidział też stojaki na rowery i pomieszczenia do ich przechowywania. Nabywcy apartamentów inwestycyjnych na drugim piętrze mają do dyspozycji ogródki, a w pozostałych przypadkach balkony/tarasy. ATAL przystosował osiedle do potrzeb osób z niepełnosprawnościami m.in. dzięki windom, niskim krawężnikom oraz dedykowanym miejscom parkingowym. Projekt przygotowała renomowana warszawska pracownia Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.
Klienci chwalą również lokalizację: dobry dostęp do komunikacji miejskiej i tras rowerowych, a także bliskość sklepów, w tym centrum handlowego Family Point – mówi Angelika Kliś.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Ciekawy(gość)
Co z III etapem? Wstrzymany??
Jan Augustynowski
@
Obserwator
(gość)
Zostało nieco powyżej 40% apartamentów ;):) sprzedaz leży na łopatki - blok widmo, podobny los czeka biurowiec obok
Biorąc pod uwagę, że dopiero kończą, to 60% sprzedanych lokali to dobry wynik. Znam inwestycje we Wrocławiu zakończone nawet 5 i więcej lat temu i do dzisiaj są lokale wolne...
Obserwator(gość)
Zostało nieco powyżej 40% apartamentów ;):) sprzedaz leży na łopatki - blok widmo, podobny los czeka biurowiec obok

Najnowsze artykuły

Trzy firmy chcą remontować most Zwierzyniecki we Wrocławiu
Poznaliśmy oferty trzech firm, które zainteresowane są przeprowadzeniem remontu 123-letniego mostu Z...
Rynek magazynowy w Łodzi – logistyczne serce Polski
Polska Centralna to trzeci do co wielkości rynek magazynowy w Polsce, a także jeden z najważniejszyc...
Łódź: Ulica Wydmowa przeszła remont
Inwestycja została zrealizowana w ramach programu Plan dla Osiedli. Prace obejmowały odcinek od ulic...
Kraków: Mieszkańcy zdecydowali – wyniki głosowania 7. edycji Budżetu Obywatelskiego
Zrealizowanych zostanie 195 projektów na łączną kwotę 32 mln złotych. Najwięcej zwycięskich zadań do...
Kraków: tereny pod kolejowymi estakadami zostaną zagospodarowane
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. powołały zespół z udziałem miasta, którego zadaniem jest przygotowan...
Miasto sprzedaje atrakcyjną działkę tuż obok Dworca Głównego PKP. Znamy nową datę przetargu
Magistrat wystawia na sprzedaż nieruchomość położoną blisko zbiegu ulic Gwarnej i Kościuszki. Liczy...
Wrocław najbardziej aktywnym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce
Największe polskie miasta regionalne już drugi raz w tym roku wyprzedziły Warszawę pod względem iloś...
Znane wyniki głosowania w Legnickim Budżecie Obywatelskim 2020
W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego do głosowania zakwalifikowało się 41 projektów z 11 obs...
W gminie Miękinia powstaje nowoczesna fabryka z branży budownictwa
Na ponad 17-hektarowej nieruchomości w gminie Miękinia powstaje fabryka prefabrykacji elementów beto...
Żabka inwestuje na Dolnym Śląsku
Żabka Polska, mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, w tym roku dokonała największych w swojej...