Zielona Przystań rośnie w Baranowie

Zielona Przystań rośnie w Baranowie

wielkopolskie
REKLAMA
Przy ulicy Szamotulskiej 26 w podpoznańskim Baranowie powstaje kompleks apartamentowy Zielona Przystań. Projekt kusi sąsiedztwem terenów zielonych i rekreacyjnych oraz dogodną komunikacją z centrum Poznania. Lokale w budynkach 26H i 26I są gotowe do odbioru. Trwa także budowa kolejnego etapu z 30 apartamentami.
– Zielona Przystań to kompleks apartamentów mieszczących się w 3-kondygnacyjnych budynkach. Część lokali już jest gotowa do odbioru. Trwają także pracy przy realizacji kolejnego budynku nr 2 z 30 apartamentami. W sprzedaży dostępne są lokale 2- i 3-pokojowe, o powierzchniach od 42,5 do 75,2 m kw. Do każdego z nich przynależy komórka lokatorska. Cena rozpoczyna się od 4500 zł za m kw., a termin ukończenia deweloper przewiduje na czerwiec 2018 roku. Dla przyszłych mieszkańców dostępne są miejsca postojowe naziemne oraz za dodatkową opłatą – garaże. 
Mieszkańcy inwestycji Zielona Przystań mogą liczyć na poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Inwestor, spółka Agrobex, zadbał o strefę wolną od ruchu samochodowego, a na dodatek zastosował specjalną zieloną nawierzchnię, która gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Deweloper proponuje mieszkania w standardzie "pod klucz" jak i w standardzie deweloperskim. Apartamenty wykończone "pod klucz" (budynek 26H), wyposażone są w zabudowę kuchenną wraz z wysokiej klasy sprzętem AGD (m.in. lodówka, zmywarka, płyta grzewcza, piekarnik oraz okap kuchenny). Co istotne, klienci kupujący apartamenty standardzie deweloperskim w inwestycji Zielona Przystań na cele inwestycyjne, mają możliwość otrzymania zwrotu 23% podatku VAT. 
REKLAMA
Lokalizacja to niezaprzeczalny atut inwestycji Zielona Przystań. Niedaleko osiedla (5 min.) mieści się Jezioro Kierskie gdzie na amatorów biegania czy jazdy rowerem czekają ścieżki i trasy rowerowe. Nieopodal jest także szkoła oraz przedszkole. Z kolei sprawna komunikacja podmiejska gwarantuje dojazd do centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowo, położenie inwestycji, umożliwia szybkie połączenie z lotniskiem Ławica oraz trasą S11 i autostradą A2. Tuż obok osiedla mieści się także mała galeria handlowa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA