Deweloperzy znów na targach

Deweloperzy znów na targach

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Zróżnicowana oferta wielkopolskich deweloperów, program MdM nadal dostępny dla wybranych inwestycji, a do tego propozycje kredytowe banków, pomoc doradców finansowych i seminaria dotyczące rynku nieruchomości – to wachlarz ofert przygotowanych przez Nowy Adres S.A. na Targi Mieszkań i Domów. Na wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 października deweloperzy przygotowali specjalne rabaty. Poznajcie ich propozycje.
Październik to dobry moment, by w jednym miejscu i czasie poznać ofertę większości deweloperów inwestujących w Poznaniu i powiecie. Na jesiennej edycji pojawi się rekordowa liczba stoisk – ponad 140 wystawców. A wśród nich tytani wielopolskiego rynku pierwotnego: Agrobex, Ataner, Echo Investment, Constructa Plus, Grupa Partner, Planetbud Development. Poza ofertami nowo powstających mieszkań i domów, będą również te, które pochodzą z rynku wtórnego. Dodatkowo, organizatorzy zadbali o szeroki program seminariów. – Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów dla osób, które rozważają decyzję o zakupie własnego M. Chcemy pomóc im w podjęciu decyzji – mówi Grzegorz Zieliński ze spółki Nowy Adres, organizator Targów Mieszkań i Domów. 
Dobre prognozy – debiuty i nowościMimo kończącego się MdM-u na rynku nieruchomości deweloperzy nieustannie odnotowują dobre wyniki sprzedażowe. – Zainteresowanie kupnem domu nie spada. Właśnie wprowadziliśmy do oferty nową inwestycję – Zielone Rabowice, a już pojawiło się sporo klientów, nawet pierwsze rezerwacje – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development. Pod względem sprzedażowym pierwsza połowa 2016 roku dorównuje wysokim poziomom z lat 2007-2008. Stąd też na targach pojawi się wiele nowości. Spółka Agrobex zadebiutuje z dwoma nowymi inwestycjami. Pierwsza z nich to osiedle Słoneczne w Szamotułach. Powstaną tam trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki o powierzchni od 33 do 54,2 mkw. Druga nowość to projekt Radosna 3 w podpoznańskim Zalasewie. Docelowo powstanie tam około 400 mieszkań. – Dla Klientów przygotowaliśmy również rabaty. Na inwestycję Wilczak 20 w Poznaniu oraz Zieloną Przystań w Baranowie goście targowi otrzymają 4 proc. zniżki – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży spółki Agrobex. Z nowym projektem pojawi się również firma Linea. Debiut osiedla „Stolarska” to propozycja 92 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami, które powstają w Murowanej Goślinie. – W ofercie proponujemy dwa typy budynków. Na osiedlu powstanie 76 lokali typu "Forma" oraz 16 typu "Largo" – zaznacza Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Goście targowi będą mogli również zapoznać się z ofertą Planetbud Development, który pojawi się z czterema inwestycjami, w tym dwoma premierowymi. Developer rozpoczął już budowę Alei Bukowej, nowego kameralnego osiedla przy ulicy Kórnickiej, z 37 domami w zabudowie szeregowej. – Do przedsprzedaży trafi też Aleja Wiśniowa, również zlokalizowana w Zalasewie. W ramach tej inwestycji przewidzieliśmy budowę 30 domów dwulokalowych – podkreśla Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development. Z kolei Grupa Partner, inwestor osiedla Atrium, pojawi się na targach z trzema nowymi ofertami mieszkaniowymi. Deweloper zaprezentuje Młyn nad Cybiną, projekt rewitalizacji budynku przy ulicy Sarniej z 130 apartamentami, Przystań Warta z 8 apartamentami na rzeką oraz Sielską 22, w której zaaranżowano 39 mieszkań. Nowości nie zabraknie również na stoisku KM Building, bowiem inwestor wprowadza na rynek nowy projekt w gminie Swarzędz. Będzie to osiedle Zalasewo Park składające się z trzech budynków wielorodzinnych o powierzchni mieszkań od 45 do 120 mkw. w cenie od 3.950 zł brutto za mkw. 
REKLAMA
Promocje targowePromocje to nieodzowny element każdej edycji targów. Tak będzie i tym razem. Deweloper Ekonbud-Fadom, realizujący inwestycję na poznańskich Podolanach, przygotował rabaty dla mieszkań na IV i V etap osiedla Reduta Nowe Podolany. – Dla gości targowych mamy wiele promocji, które obejmują zarówno większe, jak i mniejsze mieszkania – zaznacza Agata Nowaczyk, z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Osoby planujące zakup mieszkania, z pewnością zainteresuje oferta Wschodniej 19, gdyż większość lokali nadal jest dostępna w ramach MdM-u. Ponadto, na czas targów, deweloper przygotował specjalną okazję. – Wszyscy, którzy 15 i 16 października zarezerwują mieszkania otrzymają komórkę lokatorską w cenie lokalu – zaznacza Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Ze specjalną promocją na targach pojawi się również Proxin Ogrody, który gwarantuje zniżki na III etap osiedla. 
Doradztwo ekspertówOrganizatorzy przygotowali również seminaria i wykłady, dotyczące rynku nieruchomości, programu MdM i uzyskania kredytu hipotecznego. Nie zabraknie również doradców finansowych i ofert banków. Hala nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie otwarta dla gości targowych w godzinach 10.00-17.00, 15 i 16 października.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA