Budowa Osiedla Wschodnia postępuje

Budowa Osiedla Wschodnia postępuje

wielkopolskie
REKLAMA

Na Osiedlu Wschodnia w Luboniu prace budowlane idą pełną parą. Inwestor, firma Immo Invest, planuje zakończyć pierwszy etap osiedla w I kwartale 2014 roku.


Deweloper zakończył już budowę hali garażowej. Obecnie przy powstającym przy ul. Wschodniej budynku B wykonywane jest szalowanie i betonowanie szybu windowego. Parter ukończony jest w ponad 60%. Ceny mieszkań na obecnym etapie wynoszą od 4400 zł brutto do 4700 zł brutto za m kw. W sprzedaży zostało już niewiele mieszkań o małych metrażach, a te o powierzchniach powyżej 54 m kw. nabyć można w chwili obecnej ze zniżką.

REKLAMA


Powstające w Nowym Centrum Lubonia Osiedle Wschodnia to dwa budynki wielorodzinne. W trakcie budowy jest właśnie pierwszy z nich, złożony z czterech kondygnacji, w którego skład wejdzie 56 mieszkań o metrażach od 31 m kw. do 60 m kw. oraz podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi i skrytkami lokatorskimi. Od parteru do ostatniego piętra poprowadzona będzie winda.

Jednym z atutów lokalizacji inwestycji w Luboniu jest rozwinięta infrastruktura wokół osiedla, czyli liczne punkty użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola, centra handlowe i sklepy, a także zielona okolica. W sąsiedztwie kompleksu mieszkaniowego Immo Invest znajdują się tereny rekreacyjne, Park Dębina i Wielkopolski Park Narodowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA