Nowe mury na Wschodniej 19 źródło: Materiały inwestora

Nowe mury na Wschodniej 19

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Budowa nowej inwestycji w Luboniu postępuje. Wschodnia 19 nabiera kształtów, bowiem trwają prace związane z halą garażową pod budynkiem. Wraz z początkiem marca będzie wylana pierwsza warstwa betonu. Projekt zostanie zrealizowany na wiosnę 2018 roku.
Nowe Centrum Lubonia wzbogaci się o ciekawą architektonicznie inwestycję. Przy ulicy Wschodniej 19 trwa budowa nowego projektu mieszkaniowego. Będzie to pięciokondygnacyjny budynek, w którym zaaranżowano 146 mieszkań oraz dwa lokale usługowo-handlowe. Przygotowano szeroki wachlarz mieszkań – od funkcjonalnych kawalerek o powierzchni 38 mkw., przez przestronne dwu- i trzy-pokojowe lokale po dwupoziomowe apartamenty z zielonymi tarasami o metrażu 88 mkw. Powstaną cichobieżne windy w każdej klatce schodowej, komórki lokatorskie, hala garażowa oraz wewnętrzny dziedziniec. – Wsłuchując się w głosy klientów przeprojektowaliśmy system ogrzewania. Teraz inwestycja będzie posiadała ogrzewanie gazowe – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Ceny lokali na Wschodniej 19 rozpoczynają się już od 4 610 zł brutto za mkw.
REKLAMA
Zaletą inwestycji jest dostępność lokali w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Środki na MdM 2018 cały czas są dostępne, więc młode rodziny, dla których ta kwestia jest istotna, mogą skorzystać z państwowego dofinansowania. Atut dla Wschodniej 19 stanowi również zamknięty rachunek powierniczy, co oznacza, że deweloper zapewnia 100% finansowania dla realizowanej inwestycji. Nie mniej istotny jest również system finansowania 10/90. W tym przypadku podczas podpisania umowy deweloperskiej klient wpłaca na konto rachunku powierniczego tylko 10% wartości nieruchomości, natomiast pozostałe 90% trafia do inwestora dopiero po zakończeniu budowy. – Warto również dodać, że dla zainteresowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Osoby zdecydowane mogą liczyć na bon promocyjny. Proponujemy 1000 zł na drugi i każdy następny pokój – podkreśla Jarosław Szkopek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA