Mury parteru na Wschodniej 19 w przygotowaniuźródło: Materiały inwestora

Mury parteru na Wschodniej 19 w przygotowaniu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W nowym centrum Lubonia powstaje inwestycja Wschodnia 19. W ramach tego projektu mieszkaniowego finalnie będzie 146 lokali o zróżnicowanym metrażu. Aktualnie budowlańcy stawiają ściany parteru.
Przy ulicy Wschodniej 19 powstaje pięciokondygnacyjny budynek z windami, podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi. W ostatnich tygodniach wykonano halę garażową, razem ze ścianami. W pierwszej części budynku postawiono już mury parteru, a w drugiej nastąpi to w najbliższych dniach. Budowlańcy pracują też nad szalowaniem pod stropy parteru. – Przeszliśmy już do właściwej części budowy, a w następnych tygodniach będą sukcesywnie stawiane kolejne poziomy budynku – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Finalnie przy ulicy Wschodniej 19 powstanie 146 lokali w metrażu 36-96 m kw. – W naszej inwestycji swoje miejsce znajdą zarówno osoby poszukujące lokalu dwu- lub trzypokojowego, jak i klienci marzący o bardzo przestronnym apartamencie – zaznacza Jarosław Szkopek. Część z mieszkań została bowiem przeprojektowana. Wynika to z faktu, że w ostatnich miesiącach na wielkopolskim rynku zauważalne jest zainteresowanie także większymi mieszkaniami. Ponadto nie zabraknie również lokali, które spełniają wymogi rządowego programu MdM. 
Jak przypominają specjaliści rynku nieruchomości, klienci, którzy chcą nadal skorzystać z rządowego programu, powinni przygotować się odpowiednio wcześniej. W styczniu do wykorzystania będą 343 mln zł, ale już teraz można prognozować, że zainteresowanych mieszkaniami nie zabraknie i fundusze te szybko zostaną wyczerpane. Aby zdążyć ze wszystkimi dokumentami i mieć duży wybór, warto o odwiedzeniu biura dewelopera pomyśleć już teraz albo odwiedzić stoisko podczas wrześniowych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. – Dla naszych klientów przygotowaliśmy 8-procentowy rabat na wybrane mieszkania. Dzięki temu można zaoszczędzić do 38 000 zł, ale promocja jest ograniczona czasowo – wyjaśnia Jarosław Szkopek. 
REKLAMA
Wschodnia 19 wyróżnia się na rynku nieruchomości wieloma udogodnieniami. Na ostatnim poziomie znajdą się mieszkania z tzw. odwróconym dachem, gdzie zostaną zaaranżowane zielone ogrody. Niewątpliwym walorem jest też wewnętrzny dziedziniec, który zostanie w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, tym samym zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom. Wschodnia 19 powstaje niedaleko Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dzięki komunikacji podmiejskiej, można w kilkanaście minut dotrzeć do centrum Poznania. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA