Luboń z MdM-emźródło: Materiały inwestora

Luboń z MdM-em

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Mieszkań dostępnych w ramach rządowego dofinansowania Mieszkanie dla Młodych jest coraz mniej. Środki na ten rok zostały już wyczerpane. Zainteresowani muszą więc szukać inwestycji, które nadal spełniają wymogi programu. A takich jest niewiele. Kupno własnego M z MdM-em nadal jest możliwe w Luboniu.
Osoby, które chcą mieszkać blisko centrum, ale uciec od miejskiego zgiełku często wybierają Luboń. Miasto cieszy się dużym przyrostem nowych mieszkańców. Zainteresowanie wynika z dobrej lokalizacji, przystępnej ceny i nadal dostępnego programu MdM na co zwracają uwagę szczególnie młodzi. Zalety te spaja inwestycja Wschodnia 19
REKLAMA
Wschodnia 19 to pięciokondygnacyjny budynek, w którym zaaranżowano 146 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 38 do ponad 88 mkw. Dostępne są zarówno mieszkania dwu-, trzypokojowe, jak i dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi, zielonymi tarasami. – Zróżnicowana oferta jest odpowiedzią na głosy płynące od klientów. Jedni poszukują małego, pierwszego M, inni dwupoziomowych apartamentów, które stanowią alternatywę dla mniejszych domów jednorodzinnych. Na Wschodniej 19 każdy więc może znaleźć coś dla siebie – zaznacza Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Co istotne, ceny powstających w wysokim standardzie lokali zaczynają się od 4 610 zł brutto za mkw. Deweloper zadbał również o aranżację przestrzeni wspólnych, powstaną skrytki lokatorskie, podziemna hala garażowa, windy w każdej klatce schodowej, a na zewnątrz – dziedziniec, który architektonicznie osłonięty budynkiem stworzy zamkniętą strukturę, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłych mieszkańców. – O naszych przyszłych mieszkańców dbamy już na etapie sprzedaży. Zapewniamy bezpieczny system płatności 10/90 oraz darmową rezerwację – dodaje Jarosław Szkopek. 
Inwestycja na Wschodniej wyróżnia się bliskością placówek edukacyjnych i dobrego zaplecza usługowo-handlowego. Ponadto Luboń oferuje duże możliwości aktywnego spędzania czasu. Bliskość terenów zielonych, nadwarciańskiego zielonego szlaku turystycznego i Wielkopolskiego Parku Narodowego to niewątpliwe atuty. Miasto ma więc z jednej strony podmiejski spokój i naturę na wyciągnięcie ręki, z drugiej zaś dogodną komunikację z centrum Poznania, bowiem do serca Wielkopolski można dotrzeć w klika minut pociągiem, autobusem czy autem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA