Pierwsza łopata wkopana. Ruszyła budowa Wschodniej 19 w Luboniu

Pierwsza łopata wkopana. Ruszyła budowa Wschodniej 19 w Luboniu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper NCS-Bud oficjalnie rozpoczął budowę nowej inwestycji w Luboniu. Wschodnia 19 to projekt w ramach, którego postanie 146 mieszkań, podziemna hala garażowa oraz dwa lokale usługowo-handlowe. Finalizacja nastąpi na przełomie roku 2017/2018.
Luboń to teren wchodzący w skład aglomeracji miejskiej Poznania. Często miasto określane jest również jako sypialnia stolicy Wielkopolski. Wszystko ze względu na dogodną lokalizację, dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem, a także zdecydowanie niższe ceny za metr kwadratowy. Atuty te przyciągają zarówno deweloperów, jak i rodziny, które chcą cieszyć się ciszą, spokojem i jednocześnie możliwością szybkiego dotarcia do pracy.
Przy ulicy Wschodniej 19, w Nowym Centrum Lubonia, rozpoczęła się właśnie budowa nowej inwestycji deweloperskiej. Na projekt firmy NCS-Bud składa się pięciokondygnacyjny budynek z 146 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowo-handlowymi. Proponowane metraże wahają się od 38 do ponad 88 mkw. Lokale są dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. – Nasze mieszkania zostały tak zaprojektowane, by przyszłym mieszkańcom zapewnić komfort, swobodę aranżacji i funkcjonalność. Ponadto, ważny jest również program MdM, dlatego lokale mieszczą się w jego ramy – podkreśla Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.
REKLAMA
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CMX Park 2 Sp z o.o., która z sukcesem realizuje projekty w całej Polsce. Najbardziej spektakularnym osiągnięciem CMX Park 2 z ostatnich lat jest przebudowa znanego poznańskiego hotelu na dom akademicki. Sprawna realizacja tego projektu została zauważona, a inwestor zadania uzyskał wyróżnienie „za profesjonalną i sprawną budowę Centrum Akademickiego Polonez – najlepszej inwestycji integrującej środowisko akademickie Poznania”. Natomiast za sprzedaż odpowiedzialne jest biuro pośrednictwa Celka&Frąckowiak Nieruchomości, które również cieszy się dużą renomą na rynku.
Wewnętrzny dziedziniec inwestycji Wschodnia 19 będzie miał charakter zamknięty, w sposób architektoniczny zostanie osłonięty przez budynek, a to z pewnością zapewni przyszłym mieszkańcom, w szczególności najmłodszym, spokój i bezpieczeństwo. – Budynek poprzez połączenie klasycznej architektury, zastosowanie odwróconego dachu – zielonych tarasów na ostatniej kondygnacji i nowoczesnych dodatków nadaje unikalny charakter oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie – dodaje Jarosław Szkopek. Ceny rozpoczynają się już od 4 610 zł brutto za mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA