Leonarda 8 w Poznaniu wystartowałaźródło: Materiały inwestora

Leonarda 8 w Poznaniu wystartowała

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Pierwsza łopata na budowie budynku wielorodzinnego Leonarda 8 wkopana. Inwestycja zlokalizowana na poznańskich Winiarach nabiera kształtów. Wraz z początkiem czerwca ruszyły prace ziemne, a pierwsze fundamenty zostały wylane. W ramach kameralnego budynku powstanie 9 mieszkań, garaże oraz naziemne miejsca postojowe. Zgodnie z harmonogramem budowa zakończy się w połowie roku 2020 roku.
Na poznańskich Winiarach, w okolicy parku Sołackiego, centrum handlowego Pestka i Plaza, przy ulicy Leonarda 8, rozpoczęto budowę nowej inwestycji deweloperskiej. DRN Concept Deweloper realizuje projekt trzykondygnacyjnego budynku, w ramach którego zaprojektowano jedynie 9 mieszkań, w tym dwupoziomowe apartamenty. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze lokale, 42 mkw., jak i większe, cztero-, pięciopokojowe mieszkania sięgające 96 mkw. – Największe lokale to dwupoziomowe apartamenty, gdzie pierwszą kondygnację stanowią: salon z kuchnią lub aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka, natomiast drugą  dwa (lub trzy) pokoje i dodatkowa łazienka – podkreśla Michał Wawrzyniak z marki DRN Concept Deweloper. Propozycja dewelopera to dobre rozwiązanie nie tylko dla rodzin, ale również dla przedsiębiorców, bowiem dwupoziomowy lokal można również podzielić w taki sposób, by parter stanowił biuro z niezależnym wejściem od strony ulicy, a piętro dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką.
REKLAMA
Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, dlatego przygotowane projekty lokali są funkcjonalne i dają sporą swobodę aranżacyjną. – Istnieje możliwość łączenia powierzchni zarówno w poziomie, jak i w pionie. Ponadto do każdego lokalu przynależy balkon – dodaje Michał Wawrzyniak. Przyszli właściciele z pewnością docenią lokalizację projektu. Świetne skomunikowanie ze ścisłym centrum miasta (kwadrans tramwajem do Starego Rynku), bezpośrednia bliskość przystanków tramwajowych (trasa PST, przystanek Św. Leonarda), tereny zielone i rekreacyjne Sołacza i Cytadeli, punkty usługowo-handlowe (pobliskie galerie handlowe Pestka i Plaza) oraz zaplecze edukacyjne (przedszkola, szkoły i uczelnie).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA