Przystań Warta w Poznaniu coraz bliżej końcaźródło: Materiały inwestora

Przystań Warta w Poznaniu coraz bliżej końca

Poznań
Kajtman
Kajtman
Przystań Warta
adresPoznań, Starołęcka 68
inwestorGrupa Partner
REKLAMA
Trwają zaawansowane prace budowlane nad apartamentowcem Przystań Warta. Osiągnięto stan surowy, rozpoczęto prace instalacyjne oraz montaż stolarki okiennej. Realizowana tuż przy rzece Warcie inwestycja to kameralny budynek z ośmioma mieszkaniami i apartamentami o powierzchni od 56 do 166 mkw. Do lokali przynależą balkon, loggia lub taras. Planowana finalizacja projektu nastąpi w I kwartale 2020 roku.
Praca na budowie Przystani Warta wre. Realizowany projekt jest już na zaawansowanym etapie. Gotowy jest w blisko 60%. Do wykonania pozostały: stolarka okienna, położenie instalacji, prace tynkarskie i elewacyjne, które częściowo są rozpoczęte. – Trwają przygotowania do montażu okien. Niedawno pojawili się też instalatorzy oraz ekipa murarska wykonująca ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach – zaznacza Michał Warzyniak z firmy DRN Concept Deweloper. 
Przystań Warta to pięciokondygnacyjny budynek przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W projekcie przewidziano 8 mieszkań i dwupoziomowych apartamentów. Powstanie również hala garażowa. Apartament zlokalizowany na parterze będzie posiadał ogród, natomiast te na piętrze – balkony, przestronne tarasy lub loggie. W ofercie znalazło się: sześć mieszkań trzypokojowych, jeden apartament czteropokojowy, a także jeden apartament z pięcioma pokojami. Wszystkie zaprojektowane z pieczołowitą starannością i dbałością o maksymalną ustawność pomieszczeń. Ich powierzchnia waha się od 56 do 74 mkw. w przypadku mieszkań oraz wynosi 162 oraz 165 mkw. w odniesieniu do apartamentów. Apartament Orzech (162 mkw.) zlokalizowany jest na parterze, posiada ponad 450-metrowy ogród. Natomiast apartament Widok (165 mkw.) to wielopoziomowy lokal z widokiem na dolinę Warty oraz Łęgi Dębińskie. Warto podkreślić, że oba lokale posiadają antresole, pomieszczenia gospodarcze i własne windy, dostępne z poziomu hali garażowej, umożliwiające przemieszczanie się między poziomami apartamentów. 
REKLAMA
Deweloper jednocześnie rozpoczął również realizację kolejnego projektu mieszkaniowego. Na poznańskich Winiarach powstanie kameralny budynek o nazwie Leonarda 8, w ramach którego przygotowano jedynie 9 mieszkań, w tym dwupoziomowe apartamenty. Metraże mieszczą się w przedziale 42-96 mkw. Mniejsze, kompaktowe mieszkania to dwupokojowe powierzchnie z niezależną kuchnią lub aneksem kuchennym. Natomiast w przestronnych apartamentach zaaranżowano cztery i pięć pokoi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA