Przystań Warta startuje na wiosnę

Przystań Warta startuje na wiosnę

Poznań
Kajtman
Kajtman
Przystań Warta
adresPoznań, Starołęcka 68
inwestorGrupa Partner
REKLAMA
Inwestycja Przystań Warta otrzymała pozwolenie na budowę i już wiosną przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu ruszą prace. W efekcie finalnym powstanie tutaj 8 apartamentów w awangardowym budynku, z widokiem na dolinę Warty i Łęgi Dębińskie.
Aktualnie przy ulicy Starołęckiej trwają prace związane z przygotowaniem terenu. Jeszcze w lutym inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. W najbliższym czasie, na wiosnę, na miejscu pojawią się pracownicy budowlani i wystartuje regularna inwestycja. Ponadto został przygotowany szczegółowy harmonogram wszystkich prac. Z pewnością nie zaburzy go aura, ponieważ zima już ustąpiła. Według planów, inwestycja zostanie zakończona, a następnie oddana do użytku w II kwartale 2018 roku. Sprzedaż apartamentów w Przystani Warta już ruszyła, a zainteresowanie tym nowym projektem na rynku mieszkaniowym w Poznaniu jest duże. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji jeden z ośmiu lokali o metrażu od 56 do 195 m kw., a także przestronne tarasy, balkony lub loggie. W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Uwagę zwróci z pewnością "Orzech", apartament z 5 pokojami znajdujący się na parterze, z wyjściem na przestronny ogród o powierzchni 450 m kw. Przyszli mieszkańcy i ich najbliżsi skorzystają na poziomie -1 z części wspólnej, przeznaczonej do wypoczynku oraz wspólnych spotkań. W tak komfortowym miejscu będzie można porozmawiać, pograć w bilard, czy obejrzeć ulubiony film. Powstanie siłownia i sala fitness, a także specjalna przestrzeń do zabawy, z myślą o najmłodszych. Ceny lokali w Przystani Warta rozpoczynają się od 5700 zł brutto/m kw. 
REKLAMA
Wybierając inwestycję Przystań Warta, warto dostrzec różne udogodnienia. Istnieje bowiem możliwość dowolnej aranżacji wnętrz oraz łączenia mieszkań w pionie i poziomie. Każdy z apartamentów zostanie wyposażony w rozwiązania inteligentnego domu. Pozwoli to między innymi sterować wszystkimi instalacjami, w tym oświetleniem, ogrzewaniem, czy roletami, za pomocą smartfona czy tableta. W ramach pakietu Inteligentna Przystań 1.0, można skonfigurować różne warianty oświetlenia, odpowiednie w przypadku wspólnego oglądania filmu przez przyjaciół albo kolacji we dwoje. Zamykając mieszkanie, można przywołać na nasze piętro windę. Kolejne funkcjonalności przewidziano też w pakiecie Inteligentna Przystań 2.0. Zaletą Przystani Warta są nie tylko nowoczesne rozwiązania, ale i hala garażowa na 11 samochodów oraz lokalizacja samej inwestycji. Niedaleko ulicy Starołęckiej znajdują się placówki edukacyjne, liczne sklepy, przystanek autobusowy i stacja kolejowa Poznań – Starołęka. Warto nadmienić, że na wyciągnięcie ręki są tereny rekreacyjne, gdzie mieszkańcy odpoczną w otoczeniu przyrody.
Źródło: materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA