Mieszkaniowe targowanie za nami

Mieszkaniowe targowanie za nami

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Zakończyły się ostatnie w tym roku Targi Mieszkań i Domów, zorganizowane przez spółkę Nowy Adres. Rekordowa liczba wystawców, a przede wszystkim tłumy gości targowych potwierdzają opinie, że nadal trwa dobry okres dla branży mieszkaniowej.
Po raz ostatni w tym roku pawilon nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełnił się ofertami mieszkań i domów. Osoby poszukujące nieruchomości miały niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z szeroką ofertą wielkopolskich deweloperów. – Ta targach zaprezentowało się ponad 140 wystawców. Tym samym każdy mógł znaleźć interesującą ofertę nieruchomości, a także dopytać o kwestie prawne czy związane z finansowaniem zakupu nieruchomości – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA. Przez dwa dni imprezy odwiedzający mogli przeglądać setki ofert, porównywać ceny, architekturę czy lokalizacje. Mogli liczyć także na specjalne rabaty przygotowane dla gości targowych. – Gościom targowym  proponowaliśmy rabat w wysokości 4 proc., a dotyczący inwestycji Wilczak 20 w Poznaniu, Zielona Przystań w Baranowie, Radosna w Zalasewie oraz Osiedle Słoneczne w Szamotułach – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex. Specjalną promocję przygotował inwestor realizujący projekt Wschodnia 19 w podpoznańskim Luboniu. – Osoby, które w czasie targów zarezerwowały mieszkanie otrzymały komórkę lokatorską w cenie lokalu – informuje Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora. Zniżkę zaproponował także deweloper Linea, który przygotował rabaty na mieszkania gotowe do odbioru od 10 do 15 tys. zł. Promocja cenowa dotyczyła również dopiero wprowadzonych do sprzedaży mieszkań na osiedlu Leśna Polana. Ekonbud-Fadom przedstawił urozmaiconą promocję, która objęła zarówno małe, jak i duże mieszkania. Zainteresowanych klientów firma zapraszała na drzwi otwarte na terenie inwestycji. Z kolei na stoisku Nowych Ogrodów deweloper Proхin Ogrody promował III etap inwestycji. Goście targowi mogli zapoznać się z ofertą funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań z dużymi tarasami, ogródkiem czy dwoma balkonami. Nie zabrakło również informacji o dniu otwartym w następującą po targach sobotę 22 października.
REKLAMA
Hala pełna debiutówSpółka Agrobex po raz pierwszy pokazała dwie nowe inwestycje. Pierwsza z nich to osiedle Słoneczne w Szamotułach. Powstaną tam trzy kameralne budynki o powierzchni od 33 do 54,2 mkw. Druga nowość to projekt Radosna 3 w podpoznańskim Zalasewie. Z kolei Grupa Partner pojawiła się z trzema nowymi ofertami mieszkaniowymi. Deweloper zaprezentował Młyn nad Cybiną, czyli projekt rewitalizacji budynku przy ulicy Sarniej w Poznaniu. Kolejnym debiutem spółki był projekt Przystań Warta oraz Sielska 22. Nowości nie zabrakło również na stoisku KM Building. Deweloper przedstawił Zalasewo Park, czyli osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych, gdzie powstaną mieszkania oraz apartamenty o powierzchni od 45 do 120 mkw. Również w Zalasewie powstają nowe inwestycje spółki Planetbud Development. Premierę targową miały inwestycje Aleja Wiśniowa oraz Aleja Bukowa. – W ramach Alei Wiśniowej przewidzieliśmy budowę 29 domów dwulokalowych. Natomiast Aleja Bukowa to 37 domów w zabudowie szeregowej – wyjaśnia Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development. Organizatorzy przygotowali również seminaria i wykłady, dotyczące rynku nieruchomości, programu MdM i uzyskania kredytu hipotecznego. Nie zabrakło również doradców finansowych i ofert banków.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA