Jakość na przedmieściach

Jakość na przedmieściach

Poznań
REKLAMA

Nie tylko atrakcyjną ceną, ale także standardem wykonania deweloperzy przyciągają klientów na podpoznańskie przedmieścia. Trend ten wyznacza Osiedle Wiśniowe w Plewiskach, gdzie pozostało już tylko kilka gotowych mieszkań.  


Inwestycja spółki Twoje M zlokalizowana jest przy ulicy Fabianowskiej 12 w Plewiskach. Osiedle tworzą szeregi dwukondygnacyjnych domków jednorodzinnych. Składają się one z jednopoziomowych, trzypokojowych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde z nich posiada miejsce parkingowe oraz własny ogródek lub balkon. Powierzchnia lokali wynosi 68,9 mkw.


Osiedle Wiśniowe wyróżnia lekka i nowoczesna architektura. Dodatkowymi atutami są duże okna oraz jasne i przytulne wnętrza. Jednak najważniejszym atutem inwestycji jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, co daje różnego rodzaju oszczędności. Ściany wykonano technologią ceramiki szlifowanej, murowanej na klej, co podwyższa parametry termiczne budynku. Ponadto, każde mieszkanie jest wyposażone w okna z roletami zapewniające minimalną utratę ciepła, z pakietem termoizolacyjnym potrójnych szyb. Wypełnione są one argonem o bezkonkurencyjnym współczynniku przenikania cieplnego wartości 0,6 W/(m2K). Mieszkania posiadają tani w eksploatacji dwufunkcyjny piec gazowy wraz z wydajnym systemem grzejników. Taki dobór materiałów i urządzeń jest gwarancją wysokiej sprawności systemu grzewczego. Ale przede wszystkim daje to duże oszczędności m.in. w postaci znacznie niższych rachunków za ogrzewanie. Minimalizuje to również ryzyko niespodziewanych remontów czy awarii, za które mieszkańcy musieliby zapłacić. - Projektując mieszkania skorzystaliśmy z wielu energooszczędnych rozwiązań, które przekładają się na znaczne obniżenie kosztów utrzymania. Tworzymy przemyślane inwestycje, które będą „procentować w przyszłości” dla naszych mieszkańców.– mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. - Inni deweloperzy kuszą nabywców przede wszystkim rabatami i dodatkami w postaci np. wycieczek. My stawiamy na jakość i to jest właśnie nasz główny bonus oraz przewaga nad konkurencją – dodaje Czuryńska.

REKLAMA


Standard oferowany przez dewelopera doceniają już obecni lokatorzy inwestycji. - Oszczędności jakie dają nasze rozwiązania potwierdzają wszystkie rodziny, które już mieszkają na Osiedlu. Doceniają przede wszystkim rachunki za ogrzewania niższe nawet o 30% w porównaniu do innych lokali o podobnej powierzchni - dodaje Czuryńska. 


W ramach pakietu oszczędności deweloper oferuje także zestaw kuponów rabatowych do sklepów z wyposażeniem wnętrz, aby nowi mieszkańcy już na początku mogli zmniejszyć wydatki. – Nabywcy mogą liczyć także na kompleksową pomoc przy dobrze kredytu mieszkaniowego.

Wynegocjowaliśmy bardzo dobre warunki w wielu bankach. Mamy również szereg współpracujących z nami doradców, którzy pomogą przy wyborze najkorzystniejszego kredytu
– mówi Czuryńska. 


W sprzedaży na Osiedlu Wiśniowym pozostało już tylko klika gotowych mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 3900 tys. złotych brutto.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA