Przystań Warta ma pozwolenie na budowęźródło: Materiały inwestora

Przystań Warta ma pozwolenie na budowę

Poznań
Kajtman
Kajtman
Przystań Warta
adresPoznań, Starołęcka 68
inwestorGrupa Partner
REKLAMA
Grupa Partner, inwestor Przystani Warta, uzyskała pozwolenie na budowę przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W tej lokalizacji powstanie 8 apartamentów o metrażu od 56 do aż 195 m kw. z widokiem na Wartę.
Przedstawiciele inwestora załatwili wszelkie formalności przed rozpoczęciem budowy. Następnie teren został oczyszczony i przygotowany tak, aby już w marcu budowlańcy mogli rozpocząć prace pełną parą. Koniec inwestycji przewiduje się na II kwartał 2018 roku. – Warunki atmosferyczne w ciągu ostatnich tygodni tej zimy nie pokrzyżują nam planów. Mamy przygotowany harmonogram, według którego będziemy pracować – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Co ważne, przyszli mieszkańcy mogą już kupić apartamenty w ramach inwestycji. Jak zaznacza przedstawiciel inwestora, projekt Przystani Warta to nowa propozycja na wielkopolskim rynku nieruchomości. W awangardowym budynku niedaleko rzeki, powstanie 8 apartamentów o powierzchni od 56 do 195 m kw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 6 apartamentów 3-pokojowych, w tym trzy o powierzchni 56 m kw. Uwagę zwrócą dwa pozostałe apartamenty o powierzchni powyżej 100 m kw. W apartamencie "Orzech", znajdującym się na parterze, będzie przygotowanych 5 pokojów, a także taras z wyjściem na przestronny ogród o powierzchni 450 m kw. Natomiast apartament "Widok" na pierwszym piętrze będzie miał 161 m kw., 4 pokoje, a mieszkańcy z okien zobaczą panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. W tych dwóch najbardziej przestronnych apartamentach, czyli "Orzechu" i "Widoku" przewidziano antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę i bezpośredni dostęp do windy umożliwiającej przemieszczanie się między poziomami apartamentu, co zdecydowanie podwyższy standard oraz komfort mieszkania. 
REKLAMA
Grupa Partner w ramach inwestycji wybuduje podziemną halę garażową na 12 miejsc postojowych. Powstanie wiata na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty. – To ciekawa propozycja dla osób lubiących aktywny wypoczynek i otoczenie przyrody – zaznacza Michał Wawrzyniak. Deweloper zaplanował przestrzenie wspólne i elementy małej architektury. Niecałe 300 metrów od Przystani Warta znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w tym również tramwajowej, co pozwala w krótkim czasie dotrzeć do ścisłego centrum. Z drugiej strony, takie miejsca jak apteki, sklepy, czy placówki edukacyjne są w odległości kilkuset metrów. Warto nadmienić, że Grupa Partner posiada duże doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych, także na terenie Poznania. Przystań Warta to nie jedyne przedsięwzięcie. Inwestor rewitalizuje XIX-wieczny Młyn nad Cybiną, w którym znajdą się 134 mieszkania o powierzchniach od 39-130 m kw., w stylu loftowym. Natomiast przy ulicy Sielskiej 22 na Górczynie powstaje budynek wielorodzinny Atrium Sielska 22 z 39 lokalami o metrażu 35-95 m kw. Ponadto deweloper kończy realizację inwestycji osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA