Rozpoczęto montaż pokrycia dachowego w Młynie nad Cybinąźródło: Materiały inwestora

Rozpoczęto montaż pokrycia dachowego w Młynie nad Cybiną

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Trwają systematyczne prace na budowach w Poznaniu. W tym mieście swoje inwestycje Młyn nad Cybiną i Nadolnik Compact Apartments, rozwija deweloper Grupa Partner. Postępy są zauważalne gołym okiem.
Przy ulicy Sarniej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego, pracownicy Grupy Partner pracują nad tym, aby przekształcić na kompleks mieszkalny XIX-wieczny młyn. Finalnie, w budynku złożonym z dwóch części, będzie 131 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. To spore przedsięwzięcie na wielkopolskim rynku deweloperskim, a już dziś można dostrzec finalny zarys całej inwestycji. Aktualnie najbardziej zaawansowane są prace związane z pokryciem dachu pierwszej części budynku. Wcześniej przygotowano mury wszystkich kondygnacji. Ponadto trwa tu także montaż okien. W drugiej części Młyna nad Cybiną przygotowywana jest ostatnia kondygnacja mieszkalna. – Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, na jakim etapie jest inwestycja. Według harmonogramu w II połowie 2018 roku całość będzie gotowa i pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich apartamentów oraz mieszkań – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Lokale o metrażu 31-128 mkw. będą oddawane w standardzie deweloperskim. Cały czas trwa sprzedaż. 
REKLAMA
Niecałe 6 km od Młyna nad Cybiną, w północnej części Poznania, deweloper rozwija inwestycję Nadolnik Compact Apartments. Trwa budowa pierwszego budynku, jednocześnie stanowiącego I etap całego kompleksu. Obecnie budowlańcy kończą prace murarskie na trzeciej kondygnacji. W przygotowywanej części całego kompleksu będzie 213 smart apartamentów o metrażu 19-51 mkw. Planowany termin zakończenia prac to wrzesień 2018 r. Kompleks, a także cała przynależna do niego infrastruktura, będzie systematycznie rozwijany. Łącznie Grupa Partner wybuduje ponad 800 lokali. – W każdym z nich znajdą się: aneks kuchenny, toaleta i miejsce do pracy oraz wypoczynku. W smart apartamencie mamy do czynienia z kompaktowym i efektywnym wykorzystaniem przestrzeni – informuje Michał Wawrzyniak. Inwestycja na Nadolniku powstaje z myślą nie tylko o klientach indywidualnych. Smart apartament, zgodnie z trendami, to także możliwość zakupu inwestycyjnego. Możliwe jest uzyskanie stopy zwrotu na poziomie powyżej 7,2% w skali roku. Co ważne, oprócz Nadolnik Compact Apartments i Młyna nad Cybiną, Grupa Partner rozwija jeszcze dwie inwestycje w różnych lokalizacjach stolicy Wielkopolski. W budynkach Przystań Warta oraz Śródka OdNowa, blisko rzeki Warta powstanie łącznie 37 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz