Komfortowo w Luboniu

Komfortowo w Luboniu

wielkopolskie
REKLAMA

Już niedługo Luboń doczeka się kolejnej inwestycji mieszkaniowej. Przy ulicy Wschodniej powstaną dwa budynki wielorodzinne ze 110 mieszkaniami. Dogodny dojazd do centrum Poznania, nowoczesna architektura, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz ekologiczne rozwiązania to nie jedyne zalety inwestycji.


Realizacja Osiedle Wschodnia składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszy z nich zakończy się w II kwartale przyszłego roku. Wzdłuż ulicy Wschodniej powstanie czterokondygnacyjny budynek z 56 mieszkaniami. Do dyspozycji przyszłych lokatorów zostaną przekazane kawalerki oraz mieszkania 2 lub 3-pokojowe. Ich powierzchnia będzie wynosić od 31,2 do 62 mkw., a cena rozpoczyna się od 4028 zł netto za mkw. Do każdego z nich przynależy balkon, a właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródek lub obszerny taras. Zaletą inwestycji będą jasne mieszkania, dzięki przestronnym oknom.


Deweloper przywiązuje dużą wagę do funkcjonalności mieszkań i nowoczesnego charakteru inwestycji.  Pod budynkiem znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi o różnych powierzchniach. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, wygodne podjazdy, winda łącząca garaż z ostatnią kondygnacją sprawi, że inwestycja będzie przyjazna także osobom starszym i znacznie zwiększa komfort użytkowania. Ponadto inwestor zadba o środowisko wprowadzając nowoczesne rozwiązania ekologiczne. - Zamiast tradycyjnych pieców gazowych w mieszkaniach na Osiedlu Wschodnia zastosujemy nowoczesne i oszczędne pompy ciepła powietrze/woda - wyjaśnia Mariusz Urbanek z firmy Immo Invest. - Planując inwestycję postawiliśmy na alternatywne źródła energii, gdyż troska o środowisko naturalne stała się jednym z naszych priorytetów. Pompy ciepła są bez wątpienia najbardziej energooszczędnymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Ogrzewają lokale i zaopatrują je w ciepłą wodę. Dodatkowym ich atutem są bardzo niskie koszty eksploatacji dające aż 30% oszczędności rocznie – dodaje M. Urbanek.

REKLAMA


Rozwinięta infrastruktura wokół osiedla, czyli liczne lokale użytkowe, szkoły, przedszkola, centra handlowe i sklepy, a także zielona okolica to kolejne atuty osiedla. Inwestor zadba o małą architekturę. Powstaną chodniki oraz tereny zielone, a w trosce o najmłodszych mieszkańców plac zabaw i ławeczki. W sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne pozwalające na aktywny wypoczynek i prowadzenie zdrowego trybu życia, takie jak Park Dębina czy Wielkopolski Narodowy Park. Autostrada A2 i rozwinięta miejska sieć komunikacyjna sprawiają, że Luboń jest dobrym miejscem do zamieszkania.


W drugim etapie, którego zakończenie przewidziane jest na koniec przyszłego roku, powstanie tym razem budynek 5 kondygnacyjny. Powierzchnia lokali zwiększy się do 70 mkw., a inwestycja zostanie uzupełniona o lokale usługowe o powierzchni od 88 do 400 mkw. Za projekt odpowiedzialna jest Pracownia projektowa A.N.I Anna Smólska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA