Osiedle Wiosenne rozkwita na jesień

Osiedle Wiosenne rozkwita na jesień

wielkopolskie
REKLAMA

W Zalasewie pod Swarzędzem budowlańcy pracują w pocie czoła przy budowie inwestycji dewelopera Planetbud Development. Wszystkie działania przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem, czego świadectwem są duże postępy na budowie.


Prace na inwestycji rozpoczęły się w lutym br. Po ośmiu miesiącach intensywnych działań na terenie osiedla stoją już wszystkie budynki, z czego do domów jednorodzinnych wprowadziły się już trzy rodziny. – Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszą ekipą budowlaną. Nadzorujemy tempo i jakość prac, dzięki czemu na bieżąco wiemy, jak postępuje rozbudowa Osiedla Wiosennego mówi Tomasz Palacz, prezes zarządu Planetbud Development.


I etap budowy to 20 mieszkań. W każdym z nich została wylana posadzka oraz zakończono prace tynkarskie. W związku z tym cały pierwszy etap jest już wyposażony w podposadzkowe instalacje wodno-kanalizacyjne, natomiast aż na 90% powierzchni zakończono elewację. W czerwcu rozpoczęto także budowę II etapu inwestycji. Aktualnie wszystkie budynki są wyposażone w drzwi zewnętrzne oraz okna, natomiast na prawie wszystkich zostało założone połacie dachowe i opierzenie. Prace idą na tyle sprawnie, iż już rozpoczęto prace malarskie w mieszkaniach z I etapu.

REKLAMA


Całość inwestycji to 44 mieszkania o powierzchniach 74,97; 82,88 oraz 93,05 mkw., z których tylko dwa są jeszcze dostępne w ofercie. – Możemy mówić o ogromnym sukcesie sprzedażowym. Tak naprawdę większość mieszkań została zarezerwowana w stanie „dziury w ziemi”, kiedy nasi klienci nie widzieli postępów na budowie ­– mówi Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development. – Także po organizowanym przez nas pikniku integracyjnym dla przyszłych mieszkańców Osiedla Wiosennego zgłosiło się do nas wielu zainteresowanych zakupem ostatnich mieszkań – dodaje. Wszystkie mieszkania na osiedlu Wiosennym podzielone są na strefę dzienną, obejmującą kuchnię i salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzy sypialnie i łazienka. Każdy lokal posiada osobne wejście, które jest gwarancją prywatności, a tym samym komfortu mieszkania.

Jakie są plany na najbliższy miesiąc? Jeśli pogoda będzie sprzyjająca tu już za dwa tygodnie rozpocznie się budowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na II etapie inwestycji. W listopadzie budowlańcy planują także rozciągnięcie instalacji gazowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA