Nowa inwestycja w Zalasewie

Nowa inwestycja w Zalasewie

wielkopolskie
REKLAMA

Zainteresowanych kupnem własnego M w dobrze usytuowanej i szybko rozwijającej się miejscowości na pewno ucieszy wiadomość, że w Zalasewie powstanie nowa inwestycja. Deweloper Planetbud Development rozpoczął właśnie prace nad budową Osiedla Wiosennego, które pod koniec 2014 roku może stać się dla kogoś domem.


Osiedle Wiosenne powstające przy ulicy Transportowej jest inwestycją obejmującą dziesięć domów piętrowych w zabudowie bliźniaczej, każdy podzielony na cztery lokale mieszkalne o powierzchni 75, 85 lub 93 m kw. Wszystkie mieszkania zaprojektowane są z podziałem na strefę dzienną, obejmującą kuchnię i przestronny salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzy sypialnie i łazienka. Do każdego z nich przynależą dwa miejsca postojowe i  ogródek o powierzchni zależnej od metrażu działek, które wynoszą 116, 135 i 196 m kw. Deweloper w trosce o komfort przyszłych lokatorów zadba o małą architekturę, taką jak oświetlenie, chodniki czy droga wewnętrzna. – Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej, gwarantującej prywatność i bezpieczeństwo – mówi Tomasz Palacz z firmy Planetbud Development realizującej Osiedle Wiosenne. – Wjazd na teren inwestycji będzie możliwy przez bramę otwieraną za pomocą pilota – dodaje.


W trosce o środowisko

REKLAMA

Kupując mieszkanie lub dom, zwracamy również uwagę na jego położenie. Osiedle Wiosenne jest otoczone terenami zielonymi, co sprzyja odpoczynkowi i aktywnościom na świeżym powietrzu. Miłośnicy jednośladów będą mogli wypróbować liczne trasy rowerowe. Atutem Zalasewa jest także fakt, iż od granic Poznania dzieli je półtora kilometra, a na Stary Rynek dostaniemy się w pół godziny, co pozwoli zaoszczędzić czas na dojazdy do pracy czy na zakupy. Dobrą wiadomością może być również to, iż do domów na Osiedlu Wiosennym będzie można starać się o dopłaty z nowego programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, który wszedł w życie z początkiem roku.

Szeregowce na Osiedlu Wiosennym to ciekawe rozwiązanie zarówno dla mieszkańców dużych blokowisk w centrum miasta jak i okolicznych miejscowości, które nie rozwijają się tak szybko jak Zalasewo. Koszt takiej inwestycji waha się od 349 do 399 tys. zł. Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA